Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
nem tudom gyors hozzászólás is jó? mert a szólj hozzá gombbal szerintem meg van a húsz.... Egyszer már végigjátszottam apum felhasználójával, lenyomtam a 20at a gyors hozzászólással, és az nem jó.... Akkor meg csináltam normálisan, és jó lett, de most nem akarja....
 
nem tudom gyors hozzászólás is jó? mert a szólj hozzá gombbal szerintem meg van a húsz.... Egyszer már végigjátszottam apum felhasználójával, lenyomtam a 20at a gyors hozzászólással, és az nem jó.... Akkor meg csináltam normálisan, és jó lett, de most nem akarja....


akkor gondolom beidézősen kell. én már nem emlékszem sajna
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére