nem tudom gyors hozzászólás is jó? mert a szólj hozzá gombbal szerintem meg van a húsz.... Egyszer már végigjátszottam apum felhasználójával, lenyomtam a 20at a gyors hozzászólással, és az nem jó.... Akkor meg csináltam normálisan, és jó lett, de most nem akarja....