Melinda! Nagyon szépen köszönöm! <3SMOOZLY CROCHET Sock Doll Bunny angol nyelvű mintája.
Melinda! Nagyon szépen köszönöm! <3SMOOZLY CROCHET Sock Doll Bunny angol nyelvű mintája.
Szia! Végül sikerült feltölteni a leírást? nem találom. M.Valami gubanc van, vagy én vagyok béna, már 3x elindítottam a feltöltést és 1x sem látom, hogy megjelent volna. :-(
Hogy viziló-e ? Nem tudom, de talán kell valakinek.
Szia! Végül sikerült feltölteni a leírást? nem találom. M.
http://www.crochetpattern.org/2016/03/spring-sheep.html
Sajnos nem enged képet feltölteni. Ennek a báránykának a mintája meg lenne valakinek? köszönöm
Sajnos és sem tudok feltölteni sem PDF fájlt, sem JPG fájlt, ezért a Data-ra feltettem neked Julio Toys: Spring Lamb mintáját.
***A rejtett tartalom, beidézésnél nem jelenik meg.***
köszönöm, nagyon aranyos vagy. Azt hogy kell megnézni? Nem ismeremSajnos és sem tudok feltölteni sem PDF fájlt, sem JPG fájlt, ezért a Data-ra feltettem neked Julio Toys: Spring Lamb mintáját.
***A rejtett tartalom, beidézésnél nem jelenik meg.***
Tud-e valaki segiteni. Halakról kéne minta.
köszönöm, nagyon aranyos vagy. Azt hogy kell megnézni? Nem ismerem
Hát ez nekem nagyon magas!!! :-( Megírom az email címem inkább mielőtt felidegesítem magamÁtmásolod a linket egy új ablakba, majd letöltöd. De ha ez nem megy csak írd meg az e-mail címet elküldöm arra. Próbáltam elküldeni neked innen is de sajnos így sem megy. Marad az hogy letöltöd a data-ről, vagy adsz egy másik e-mail címet amelyre elküldhetem neked.

Hát ez nekem nagyon magas!!! :-( Megírom az email címem inkább mielőtt felidegesítem magam[HIDE-THANKS] [email protected][/HIDE-THANKS] és köszönöm
![]()
megkaptam, köszönöm szépen.Átmásolod a linket egy új ablakba, majd letöltöd. De ha ez nem megy csak írd meg az e-mail címet elküldöm arra. Próbáltam elküldeni neked innen is de sajnos így sem megy. Marad az hogy letöltöd a data-ről, vagy adsz egy másik e-mail címet amelyre elküldhetem neked.
A "data" azt se tudom mi az. Oda regisztrálni kell vagy mit?megkaptam, köszönöm szépen.A "data" azt se tudom mi az. Oda regisztrálni kell vagy mit?
köszönömNem kell feltétlenül regisztrálni, csak akkor ha nem csak letölteni hanem feltölteni szeretnél, nagy méretű fájlt.