Kötés, horgolás 2022. jan. 10-től-2024 januar 04-g

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Sziasztok!
Rendet raktam a onedrive-on :) Képeket most nem rakok fel hozzájuk, de minden fent van, ami nekem eddig megvan :)
faliképek
Greenfrog
manók Egybe pakoltam az összes manós tervezőt: Pampino, Happydolls, Mufficorn...
Nancy Oops
Rnata
Sweet Oddity Art
horgolt étel

Köszönet a feltöltőknek :)
Ha van még olyan tervező, akinek szerintetek érdemes lenne összegyűjteni a mintáit, akkor írjátok meg.
Nem láttam fent a gyűjtőmappában, ha mégis fent van kérlek jelezd és törlöm a hozzászólást.
HappyDollsHandMade: Rainbow gnome
 

Csatolások

  • a.jpg
    a.jpg
    6.1 KB · Olvasás: 218
  • - Rainbow Gnome.pdf
    3.1 MB · Olvasás: 184
Utoljára módosítva:
Köszönöm szépen! Ez tényleg ugyanaz a nyuszi lenne???
 
"Nem mondod!!!!!!!!" Úúúúristen, erre aztán nem gondoltam, hogy valaki ezt komplett ideteszi nekem. Akkorára tátottam a szám , hogy a macskák sorban állnak betekintésre :rohog::rohog::rohog:
Köszönöm, köszönöm, köszönöm :dr_16: :cool: :dr_173: :dr_33: :rohog: :dr_24:
Azt hiszem, most az a legkevesebb, hogy félredobom amit (éppen csak tegnap ) kezdtem el, lerohanok a fonalas szekrénybe és megvizuálom, hogy mibe is bökjek bele de azonnal.
Megszépítetted ezt az eddig még borongós napomat. Jelentkezek amint kész a mű.
:):):):):):):):):):):):):):)
Ha megkötötted kérlek tegyél fel képet mert ez gyönyörű!

Egy baj van csak vele, hogy horgolni barmilyen nyelven horgolok, de kötni csak magyarul. De ez annyira tetszik hogyha kész vagy és azt mondod jó a minta Istenuccse megkötöm! ❤
 
OLYA RADOST’-“BABY BEAR”
Bunny Lio por- @the_littlelala
Mause big ears
 

Csatolások

  • Képkivágás.JPG
    Képkivágás.JPG
    55.7 KB · Olvasás: 215
  • 1_5008510540964692560.pdf
    5.6 MB · Olvasás: 266
  • 0KVshVqkYZQ.jpg
    0KVshVqkYZQ.jpg
    144.3 KB · Olvasás: 216
  • Mouse_Big_Ears_-_Free_Pattern.pdf
    6 MB · Olvasás: 215
  • Bunny_Lio.pdf
    3.2 MB · Olvasás: 345
  • 5zdKa5xG7RI.jpg
    5zdKa5xG7RI.jpg
    118.5 KB · Olvasás: 208
Sziasztok! Mekk Elek , és a Lecsó cimű mese főhősét keresem nagyon. Van valakinek valami szépje számomra?
 

Csatolások

  • Screenshot_20220209-195911_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220209-195911_Samsung Internet.jpg
    264 KB · Olvasás: 185
  • Screenshot_20220209-213111_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220209-213111_Samsung Internet.jpg
    640.4 KB · Olvasás: 112
Sziasztok! Mekk Elek , és a Lecsó cimű mese főhősét keresem nagyon. Van valakinek valami szépje számomra?
Irina Nevelskaya (portik), Rat (ratatouille), russian
Magyarul a Btcs crochetnél lehet venni, nagyon jó minta.
 

Csatolások

  • Képkivágás.JPG
    Képkivágás.JPG
    49.2 KB · Olvasás: 167
  • Irina Nevelskaya (portik), Rat (ratatouille), russian.pdf
    3.3 MB · Olvasás: 226
Ha megkötötted kérlek tegyél fel képet mert ez gyönyörű!

Egy baj van csak vele, hogy horgolni barmilyen nyelven horgolok, de kötni csak magyarul. De ez annyira tetszik hogyha kész vagy és azt mondod jó a minta Istenuccse megkötöm! ❤
Kénytelen voltam tegnap miatta én is "beülni" az angol nyelvű Youtubos kötésoktatásra, mert nagyon nem volt tiszta a szöveges keresgélés, fordítás után után, h pontosan , h egészen pontosan mit jelentenek a rövidítések. 1-1 jelentése mindenképpen megnézésre szorult . A levél széleminta a lényeg, azt viszont most már lefordítottam és meg is kötöttem, tökéletes . A többi pedig? Az egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége ennek a kis kardinak. Szerintem legalábbis. Fentről van lefelé egyben kötve raglán fogyasztással, a nyaka és a bal széle utólag van rákötve, a levélszegély együtt van benne. Ennyi lesz részemről is a lefordítás, mert felnőtt méretre, saját fonalra kell átkottázni a szemszámokat úgyis. Még a széle megoldását kisilabizálom és indulhat a bandula, tegnap estére csak meglett az elvileg hozzávaló fonál. Ha ennyi elég és kéred a szegély fordítás , nagyon szívesen leírom.
 
Utoljára módosítva:
Kénytelen voltam tegnap miatta én is "beülni" az angol nyelvű Youtubos kötésoktatásra, mert nagyon nem volt tiszta a szöveges keresgélés, fordítás után után, h pontosan , h egészen pontosan mit jelentenek a rövidítések. 1-1 jelentése mindenképpen megnézésre szorult . A levél széleminta a lényeg, azt viszont most már lefordítottam és meg is kötöttem, tökéletes . A többi pedig? Az egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége ennek a kis kardinak. Szerintem legalábbis. Fentről van lefelé egyben kötve raglán fogyasztással, a nyaka és a bal széle utólag van rákötve, a levélszegély együtt van benne. Ennyi lesz részemről is a lefordítás, mert felnőtt méretre, saját fonalra kell átkottázni a szemszámokat úgyis. Még a széle megoldását kisilabizálom és indulhat a bandula, tegnap estére csak meglett az elvileg hozzávaló fonál. Ha ennyi elég és kéred a szegély fordítás , nagyon szívesen leírom.
Gyönyörű ez a kardigán. Most próbáltam a mintát megkötni a hozzátartozó mintáról, hát nem igazán lett megfelelő nem nagyon megy a leolvasás. Írtad Gabriella, hogy le fordítottad a mintát, ha megkaphatnám nagyon boldog lenné? Köszönöm szépen.
 
Kénytelen voltam tegnap miatta én is "beülni" az angol nyelvű Youtubos kötésoktatásra, mert nagyon nem volt tiszta a szöveges keresgélés, fordítás után után, h pontosan , h egészen pontosan mit jelentenek a rövidítések. 1-1 jelentése mindenképpen megnézésre szorult . A levél széleminta a lényeg, azt viszont most már lefordítottam és meg is kötöttem, tökéletes . A többi pedig? Az egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége ennek a kis kardinak. Szerintem legalábbis. Fentről van lefelé egyben kötve raglán fogyasztással, a nyaka és a bal széle utólag van rákötve, a levélszegély együtt van benne. Ennyi lesz részemről is a lefordítás, mert felnőtt méretre, saját fonalra kell átkottázni a szemszámokat úgyis. Még a széle megoldását kisilabizálom és indulhat a bandula, tegnap estére csak meglett az elvileg hozzávaló fonál. Ha ennyi elég és kéred a szegély fordítás , nagyon szívesen leírom.
Kedvet kaptam, nagyon szép ez a kardigán. Annyi kérdésem lenne, hogy milyen fonalból dolgozol?
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére