Igen, regisztrálj. Akkor lesz egy könyvtárad, és minden megvásárolt mintát ott megtalálsz később. Ingyenes mintákat is érdemes a könyvtárba tenni. Fizetni én paypallal szoktam, de szerintem kártyás fizetés is van. Megbízható oldal, én még nem csalódtam benne.Sziasztok! vett már valaki közületek mintát a ravelry oldalról? Hogy müködik ez az oldal? regisztrálnom kell és úgy megy?
