Sziasztok!
Ennek a kutyusnak keresném a mintáját.
Sziasztok!
Ennek a kutyusnak keresném a mintáját.
Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni! Mintha láttam volna itt a fórumon ezt a nyuszi párost! Nem emlékszem, más is kereste vagy a minta lett megosztva! Köszönöm a segítséget!
Nagyon köszönöm!![]()
Köszönöm szépen!![]()
Szia, nem tudom, közben találtál-e már valamit....angolul tudsz? mondjuk ha videó, lehet megérted anélkül is.
Itt van egy extra large felső, ha az elejét egybekötöd, és hosszabbra veszed, kész a tunika. Nagyon egyszerű:
Jhank you sooo much this one is GOOODDD :hourra:j'ai un tel
l'image ne se charge pas

HäkelanleitungSziasztok!Ezt a 2 mintát keresem.Ha valaki megosztaná,megköszönöm.
szia,talàltam egy hasonlot a YT-nkét része vanNézd meg tudod-e hasznàlni.Kedves csoporttagok! Keresem ezt a mintát. Nem tudok róla semmit. Köszönöm.
Olá!
Estou procurando este padrão de bebês Triceratops - Colorfuldreams.
Talvez alguém não tenha um? Obrigado
Boa noite,Olá!
Estou procurando este padrão de bebês Triceratops - Colorfuldreams.
Talvez alguém não tenha? Obrigado
Köszönöm!Sanis-Fitzereien (Sandra Schlehahn) - Glöckchen
Köszönöm!Häkelanleitung