Kötés, horgolás 2022. jan. 10-től-2024 januar 04-g

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Sziasztok! ezeket macikat keresném. Köszönöm szépen.
 

Csatolások

  • il_794xN.2318489662_al04_medium2.jpg
    il_794xN.2318489662_al04_medium2.jpg
    132.8 KB · Olvasás: 33
  • il_1140xN.4037634387_srt5.jpg
    il_1140xN.4037634387_srt5.jpg
    196.3 KB · Olvasás: 40
  • nmHaECKIuBw.jpg
    nmHaECKIuBw.jpg
    311.5 KB · Olvasás: 96
Nem tudom, hogy újak-e, de keresővel nem találtam. Igaz a tervező nevét nem tudom.
Ha esetleg valakinek meglenne és megosztja azt megköszönöm.
 

Csatolások

  • Screenshot_2023-05-26-06-30-19-412_com.etsy.android-edit.jpg
    Screenshot_2023-05-26-06-30-19-412_com.etsy.android-edit.jpg
    255.8 KB · Olvasás: 155
Gumiland_2 instagramon van egy ilyen "oldal" :) ott azt hiszem 39 tervező oszt meg fejenként egy mintát ingyen a 80's-90's évekből 2 részletben korlátozott ideig. Viszont ha jól értelmeztem csak akkor kapjuk meg a 2. részét a mintának ha az első részét készen bemutattuk a tervezőnek? :( ez viszont szomorú, ha így van
Igen, így van. 1 hét van az első részre minden mintánál. Valamit valamiért! ;)
 
El Crochet de Miel - Lovely Ellie and Piruleta unicorn 2.
El Crochet de Miel - Lovely Ellie and Piruleta unicorn 1.
 

Csatolások

  • IMG_20230526_082920.jpg
    IMG_20230526_082920.jpg
    297.9 KB · Olvasás: 163
  • ElCrochetDeMiel PIRULETAUNICORNIO2.pdf
    3.7 MB · Olvasás: 112
  • IMG_20230526_083230.jpg
    IMG_20230526_083230.jpg
    182.7 KB · Olvasás: 170
  • ElCrochetDeMiel PIRULETAUNICORNIO.pdf
    6 MB · Olvasás: 142
Sziasztok! Valakinel lapul Chibi Style Mozartja?
Vagy esetleg Crochet Happy Plushie Mozart the Shia Doll-ja?
Koszonom
 

Csatolások

  • 215D3AC1-9C2F-471B-9D2E-4AE829807D5C.jpeg
    215D3AC1-9C2F-471B-9D2E-4AE829807D5C.jpeg
    2.9 MB · Olvasás: 481
  • 20162F6F-1349-476F-B03D-C8769AF3EF8D.jpeg
    20162F6F-1349-476F-B03D-C8769AF3EF8D.jpeg
    2.6 MB · Olvasás: 427
Utoljára módosítva a moderátor által:
Gumiland_2 instagramon van egy ilyen "oldal" :) ott azt hiszem 39 tervező oszt meg fejenként egy mintát ingyen a 80's-90's évekből 2 részletben korlátozott ideig. Viszont ha jól értelmeztem csak akkor kapjuk meg a 2. részét a mintának ha az első részét készen bemutattuk a tervezőnek? :( ez viszont szomorú, ha így van
Miért lenne ez szomorú? Ez a CALok lényege! Ha elkészíted időre az adot mintán szereplő részeket és bemutatod a tervezőnek kapsz egy teljes mintát ingyen ami alapján befejezheted akár később is. A 39 tervezőtől nem kötelező mindenkiét megcsinálni. Ami tetszik meghorgolod,leadod és ingyen mintát kapsz cserébe. Szóval nem értem mi ebben a szomorú,hisz nem kell fizetned érte. Ingyen adja,de valamit valamiért alapon. Plusz a CALok átlagba 3 részes mintákat adnak. Itt az elsőt leadod és kapod is a teljes mintát. Teljesen korrekt.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére