Kötés, horgolás 2024. január 05-től

Sziasztok! Ezekhez a Kuflikhoz nincs valakinek valamilyen leíràsa?
 

Csatolások

  • Messenger_creation_8F8EFD74-139D-464E-A813-6B1EC2F4892F.jpeg
    Messenger_creation_8F8EFD74-139D-464E-A813-6B1EC2F4892F.jpeg
    18.6 KB · Olvasás: 152
  • Screenshot_20250203_182258_Messenger.jpg
    Screenshot_20250203_182258_Messenger.jpg
    419.1 KB · Olvasás: 124
Amigurumicik - Kelly doll (angol

Most vettem meg, és nagy csalódás, mert nem az a színű/stílusú baba van benne, amivel hirdeti. A fejforma, haj göndörsége, tömörsége más, zokni hossza más. A mintaleírás minősége pocsék.
Pont amiatt vettem meg, hogy csak követnem kelljen, ne másik baba képéről másolni/kombinálni.

A barna, amivel hirdeti, és a szőke, ami benne van. :( A szőkét is mutatja az Etsy-n, de a barnával pózol.
 

Csatolások

  • Kelly doll barna.jpg
    Kelly doll barna.jpg
    209.8 KB · Olvasás: 174
  • Kelly.jpg
    Kelly.jpg
    188 KB · Olvasás: 105
  • csúnya baba.jpg
    csúnya baba.jpg
    253.4 KB · Olvasás: 130
  • Kelly doll_Amigurumicik.pdf
    3.9 MB · Olvasás: 154
Oldal tetejére