Kötés, horgolás 2024. január 05-től

Itt van fent a minta, meg lehet tanulni a készitő, ingyen mutatja. A baba horgolt. Szép napot.
Ezt neki kellett volna válaszolni, én egy percig sem aggódtam :)
Borboly írta:
 
Nagyon széen köszönöm! ha nem vagyok pofátlan elkérhetem a többi dísz minntáit is! El tudnád küleni? Nagyon köszönöm
Szia. Nekem sajnos nincs meg a többi minta, kimondottan a fényfüzérre kerestem rá, akkor találtam meg ezt az oldalt. PrintFriendlyvel nyomtattam pdf-be a mintát. Úgy látom, csak mézesmadzagként rakták fel a fényfüzér mintáját, hogy akit érdekel a többi is, az meg tudja venni az egész kollekciót.
 
A google fordítót hosszabb szövegek lefordítására használom. Igaz nem pontos néha, de sokat segít így is. Én amikor elkezdtem horgolni youtube kisvideókból tanultam meg mi micsoda. A drága dédnagymamám csak a láncszem és a rövidpálca fogalmát tanította meg nekem mikor kicsi voltam, de sajnos nem élt annyit, hogy tovább adja sokéves tapasztalatát nekem. 30 évesen újra neki álltam és mjnden lehetséges :) ma már bármit megoldok :) persze néha nekem is kell + segítség. Ha még szükség lesz rám szívesen segítek.
 
Sziasztok, nincs meg véletlen valakinek ez a kötésminta németül? Fiatal kis kolleganőm tanul kötni, neki keresem első sál készítéséhez.
Köszönöm

Lisa Hannes Dew Drops Scarf
 

Csatolások

  • Dew_Drops_L_03_s_medium2.jpg
    Dew_Drops_L_03_s_medium2.jpg
    323.1 KB · Olvasás: 126
Sziasztok!
Korábban láttam a csoportban ezt a mintát, de ha próbálook rákeresni nem találom. :( Esetleg tudnátok segíteni nekem benne?
Köszönöm szépen előre is!
 

Csatolások

  • rattle.jpg
    rattle.jpg
    51.4 KB · Olvasás: 109
Sziasztok!
Korábban láttam a csoportban ezt a mintát, de ha próbálook rákeresni nem találom. :( Esetleg tudnátok segíteni nekem benne?
Köszönöm szépen előre is!
Szia. Itt a fórumon Malea Boutique - Flower rattle néven találod:


 
Utoljára módosítva:
Oldal tetejére