Koszonom , ezt is néztem, de a kislányom nem tágít az a fajta lovacska mellőlSzia!
Ugyan nem Artwin mintája, de ránézésre nagyon hasonló.
"Stella the Unicorn" - minta: When Crafting is Life by Christine Marvill
Koszonom , ezt is néztem, de a kislányom nem tágít az a fajta lovacska mellőlSzia!
Ugyan nem Artwin mintája, de ránézésre nagyon hasonló.
"Stella the Unicorn" - minta: When Crafting is Life by Christine Marvill
Szia. A SCRIBD oldalon találtam egy mintát, ott nézhető. Nube y Estrellas Crochet - Móvil de BebéSziasztok!
Ezt kellene elkeszitenem, de nem találok mintat sehol.
Kepkeresovel pint-re visz, de minta ott sincs.
Segitsetek legyszi milyen neven keressem. Nem baj, ha fizetos.
Koszonom.
Sziasztok!
Ezt kellene elkeszitenem, de nem találok mintat sehol.
Kepkeresovel pint-re visz, de minta ott sincs.
Segitsetek legyszi milyen neven keressem. Nem baj, ha fizetos.
Koszonom.
MOVIL DE BEBE (NUBE CON MUÑECO Y ESTRELLAS)Sziasztok!
Ezt kellene elkeszitenem, de nem találok mintat sehol.
Kepkeresovel pint-re visz, de minta ott sincs.
Segitsetek legyszi milyen neven keressem. Nem baj, ha fizetos.
Koszonom.
A tervező: White Art Line - Yarunova Toys - Yana Yarunova.Sziasztok kedves csoporttagok! Örülök, hogy ismét él a fórum! Köszönet mindenkinek aki segített, hogy így legyen!
Ennek a cuki csiga-bigának esetleg a mintája megtalálható valakinél -esetleg itt a csoportban? A tervezőt sajnos nem ismerem.
Köszönöm ha tudtok segíteni.![]()
Kedves Hanabi! Köszönöm az infót a tervezőről, s köszönöm, hogy próbáltál segíteni.A tervező: White Art Line - Yarunova Toys - Yana Yarunova.
Nekem nincs meg ez a csiga, pindiy-en sincs fent.
Дорогие друзья! Я ищу симпатичную выкройку Karlson, созданную Надеждой Бархатовой. Если кто-нибудь подскажет, где её можно найти, пожалуйста, сообщите мне. Спасибо!
Привет!
Есть ли у кого-нибудь выкройка игрушки-обнимашки «Щенок Мейриса»?
Заранее спасибо!
Csatolás megtekintése 2106803