Keresztszemes mintak a Vilag minden tajarol II.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Beatrix Potter

Sziasztok!

A kisfiam nyuszi csoporta jár, és arra gondoltam hogy a ballagóknak készítek nyuszis könyvjelzőt útravalóra. Nagyon megtetszett ez a B. Potter minta. Csak sajnos én sehol sem találom. Kérlek segítsetek.


Köszi
Bori
 

Csatolások

  • peter rabit.jpg
    peter rabit.jpg
    9.9 KB · Olvasás: 234
Sziasztok!

A kisfiam nyuszi csoporta jár, és arra gondoltam hogy a ballagóknak készítek nyuszis könyvjelzőt útravalóra. Nagyon megtetszett ez a B. Potter minta. Csak sajnos én sehol sem találom. Kérlek segítsetek.


Köszi
Bori

Ha esetleg ez nem kerülne elő, a régi kiadványosban (itt: #1364 ) van egy BP újság, amiben sok hasonlót találhatsz.
 
Egy kérés. nincs meg valakinek véletlenül Dim 8668 Snowmen snapshots csizma teljes minta.
Fenn van a gyerekeknek minták közt, de nem a teljes. Végigböngésztem az általam ismert összes fórumot, mindenhol ugyazaz a hiányos verzió van fenn.

Köszönöm előre is.
Szandra
 
Válaszolok is magamnak. Egész jól elvagyok. Találtam egy számomra is érthető verziót.
Persze nagyon valószínű, hogy átbeszélem a sogórnőm másra. Mert esetleg rám marad a befejezés.

Egy kérés. nincs meg valakinek véletlenül Dim 8668 Snowmen snapshots csizma teljes minta.
Fenn van a gyerekeknek minták közt, de nem a teljes. Végigböngésztem az általam ismert összes fórumot, mindenhol ugyazaz a hiányos verzió van fenn.

Köszönöm előre is.
Szandra
 
Kedves Lányok!
Én a CCN naptárjának a mintáját keresném augusztus,szeptember,október,november,december megvan, de a többit sehogysem találom.Válaszotokat előre is köszönöm.Üdv:Tünde
 
Dimensions 08668 snowmen snapshots stocking

Dimensions, hóemberek, karácsony, zokni

Dimensions 08668 snowmen snapshots stocking xmas.jpg

Csatolás megtekintése Dimensions 08668 snowmen snapsh szimbolumos.pdf

Csatolás megtekintése Dimensions 08668 snowmen snapsh szines szimbolumos.pdf

Csatolás megtekintése Dimensions 08668 snowmen snapshots stocking xsd.rar



Tessék megvárni, míg felkelek! :p Programosoknál általában nincsen fent a betűkészlet, remélhetőleg azt a rendes, szkennelt változatból utána tudod nézni.



Válaszolok is magamnak. Egész jól elvagyok. Találtam egy számomra is érthető verziót.
Persze nagyon valószínű, hogy átbeszélem a sogórnőm másra. Mert esetleg rám marad a befejezés.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére