Kinek mi a hobbija?

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Írok, ami fáj vagy rossz érzés az egy önálló kis történetbe vagy össze függő történetben kiírom magamból.
Internet, zenehallgatás, és kertészkedés.
 
Sziasztok!
Az elsődleges hobbim, ami talán már szenvedélynek is mondható, a számítógép. Képtelen vagyok megunni, mindig új és új dolgokat fedezek fel.
Aztán a kutyusom. Vagy talán ő az első? Egy berni pásztorom van, imádnivaló.
Aztán zenehallgatás.
 
Egyértelműen az olvasás. Aztán a festés,rajzolás. próbálkoztam már az írással is de az is csak annyira megy mint a festés :) Imádom a nyarat,főleg vízparton. A munkám miatt sokat ülök monitor előtt,így az internet is több órás napi "rutin".
 
A neten kívül fő hobbim a puzzle minden mennyiségben. Persze van még sok más is,mint az olvasás,kézműves dolgok,stb..
 
Nekem régebben a kis üveges ital gyűjtése volt a hobbim,
aztán kaptam egy karaoke midi mappát és elkezdtem dalolászni.
Most a karaoke bolondja vagyok,amivel őrületbe kergetem a családomat.
 
Nekem rengeteg hobbim van.Ezeket úgy tudom összeegyeztetni,hogy időről időre új fontossági sorrendet állítok fel közöttük.-rajzolás,festés,szobrászkodás,horgászat,kirándulás,papírmakettezés,filatélia,numizmatika,
olvasás,írás..
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére