M ly k sz r g n d l t m? - (Melyik szóra gondoltam?

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
van itt valaki.gif Sziasztok ,jó reggelt !Kozeput remélem jól van ...hogy ne álljon a játék kérem Kurigát ,hogy adjon feladványt!..
// volt egy megállapodás köztünk(ha jól emlékszem) ,hogy ha elmúlik 24 óra és nincs viszajelzés ,folytathatjuk a játékot...
 
Utoljára módosítva:
Sziasztok!:)
látszik, hogy mindenki készülődik az ünnepre:)
jól emlékszel Marcsi, így egyeztünk meg, valamikor másfél éve, (vagy még régebben?... már nem tudom)
 
Utoljára módosítva:
még nem talált, összetett szó..., tényleg Kuriga, csak úgy eszembe jutott, véletlenül nem Magdi a kereszneved?;) - (ne vedd komolyan, ez csak a rávezetés...)
 
Utoljára módosítva:
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére