Sziasztok ,jó reggelt !Kozeput remélem jól van ...hogy ne álljon a játék kérem Kurigát ,hogy adjon feladványt!..
// volt egy megállapodás köztünk(ha jól emlékszem) ,hogy ha elmúlik 24 óra és nincs viszajelzés ,folytathatjuk a játékot...
Sziasztok!
látszik, hogy mindenki készülődik az ünnepre
jól emlékszel Marcsi, így egyeztünk meg, valamikor másfél éve, (vagy még régebben?... már nem tudom)
még nem talált, összetett szó..., tényleg Kuriga, csak úgy eszembe jutott, véletlenül nem Magdi a kereszneved? - (ne vedd komolyan, ez csak a rávezetés...)
még nem talált, összetett szó..., tényleg Kuriga, csak úgy eszembe jutott, véletlenül nem Magdi a kereszneved? - (ne vedd komolyan, ez csak a rávezetés...)
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.