szerencsemalac Kollégám és a felesége járt nálam a fiúkkal, aki annyi idős, mint a lánykám! Társasozás, tűzijáték stb. Jól telt! Háromkor feküdtünk le! És te?
Kiváló megfejtés, gratulálok! Szintén BUÉK! Mi itthon magunkban elvoltunk. 30-án előszilvesztert tartottunk családilag (10-en), akkor volt társasozás, és mára is kaptunk meghívást egy koccintásra + egy kis játékra.
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.