Hát, én inkább asztrológia könyveket olvasok mostanában, de épp ma jutott eszembe, hogy meg kellene vásárolnom Margit Sandemo-tól a Jéghegyek Népe c. sorozatot. 15 évvel ezelőtt olvastam még kamasz fejjel, de annyira tetszett, hogy most szeretném beszerezni magamnak és újra elolvasni. Fantasztikus sorozat.