Négy szavas történet

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
bocsi,de Enikőnek írtam a megismerkedést,mivel Ő is írogat:)De Veled is nagyon szívesen megismerkednék...Nincs valami olyan topik ahol személyesebben lehet írogatni?elég új vagyok itt...
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére