Amíg a fiúnyuszi nem volt kiherélve,valóban hamarabb szaga volt az alomnak.Azóta jobb a helyzet.Sőt azóta nem spriccel fel az ajtóra derékmagasságig, mert nem jelöl.
Büdös lesz, ha nem takarítod megfelelő időközönként, de amúgy kb. 1 kg marad, pici, de lehet hogy csak az enyém ilyen, de tök frusztrált attól hogy pici, vagy attól hogy fiú, mert állandóan mondja a magáét meg dobbant is nagyokat.