Szereti valaki az NBA-t esetleg? Mert én nagyon, mindig nézem. Mit szóltok a Miami sztár vásárlásához? Nyerhetnek ennyi sztárral?

T

TH6777

Vendég

Ha LeBron Jamesra gondolsz aki ugye ismét edzésbe állt a Miami Heatnél....sztem nem tulzás...,ha azt mondom...az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő játékosok egyik kiválósága...és a Miami Heat sztárja...igaz most a héten megsérült a CSZKA Moszkva elleni bemutató mérkőzésen...de remélhetőleg már jövő hétfön játékával erősitheti a Miami Heat csapatát...mégha felkészülési mérközésen is a Charlotte csapata ellen...

kidd

Állandó Tag
Állandó Tag
Igen, rá gondoltam és persze Chris Bosh, azért Ő se rossz. A három muskétás...! És persze ne feledjük Dwyane Wade-et sem!!! Szerintem Ő is nagyon ott van.....és hogy ki a jobb játékos Wade vagy James....nos ezt ki-ki maga döntse el, de hogy együtt nagyon jók lesznek az biztos. Már ha együtt tudnak működni, játszani.

seninha

Állandó Tag
Állandó Tag
A kosárlabda nem tartozik a kedvenceim közé, de egy bizonyos szint felett (NBA) minden sportot szívesen nézek.

kidd

Állandó Tag
Állandó Tag
Ebben van valami.....én szívesen nézem az NBA-t és az NFL-t is. Nagyon magas szinten űzik és még látványosak is.

T

TH6777

Vendég
Gyémánt Liga - Emelkedik a pénzdíj
2011. 04. 09. 10.34

<RIGHT>

A tavalyihoz képest versenyenként 30 ezer dollárral emelkedik idén az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat pénzdíja.

2011-ben minden viadalon 480 ezer dollárt osztanak szét, így az összdíjazás 8 millió dollár lesz.

A május 6-án, Dohában rajtoló GYL-ben továbbra is 32 szám szerepel, minden viadalon 16-16. A sorozat fináléját szeptember 8-án, Zürichben és szeptember 16-án, Brüsszelben rendezik meg.

<RIGHT>

Karmacsi Ildikó kiváló teljesítménnyel az ötödik helyen végzett a női légpuskások között, ám így sem sikerült olimpiai kvalifikációt szereznie vasárnap a dél-koreai Csangvonban zajló sportlövő Világkupa-versenyen.

A viadal honlapja szerint Karmacsi a 40 lövéses alapversenyt 396 körrel zárta, amivel hét társával együtt állt a hatodik helyen, így nyolcuk között szétlövést rendeztek a még három finalista helyért. A "ráadást" a magyar sportoló jól bírta idegekkel (51,2 kör), a miniverseny harmadikjaként végzett, így a döntő nyolcas lőállása lett az övé.
A fiatal, mindössze 22 éves magyar keze a döntőben sem remegett meg, mindössze két kilencest lőtt (9,9; 9,7 kör), a tíz lövést végül 101,9 körrel zárta, s ötödik lett. A Világkupa-versenyeken, így Csangvonban is a légfegyveres számokban három-három londoni hely talál gazdára, ám mivel a Karmacsi előtt végzettek közül még senkinek sem volt kvótája, élete legjobb felnőtt Vk-eredménye nem ért ötkarikás szereplést.
A női légpuskások versenye nagyon kiélezett volt, a "tolongásról" mindent elmond, hogy a Karmacsinál mindössze egy körrel gyengébb, az alapban 395 körrel zárt Joó Éva a 24. lett. Ugyanitt Miskolczi Julianna gyenge napot fogott ki, 388 körrel a 72. helyen végzett.

Női sportpisztolyban a sydneyi Vk-n ötödik Csonka Zsófia ezúttal 575 körrel a 31., míg a junior vb-ezüstérmes Babicz Sára 571 körrel a 43. lett.

Hétfőn nem lesz magyar érdekeltje a versenynek, kedden női légpisztolyban Csonka és Babicz, a női kisöbű sportpuska 3x20 lövéses összetett számában pedig Joó Éva szerepel.

T

TH6777

Vendég
Koronglövő Vk, Peking - Szollár holtversenyben második az első nap után

<RIGHT>

Remekül kezdett a trapos Szollár András a pekingi olimpiai selejtezős koronglövő Világkupa-versenyen, a szám első napja után holtversenyben a második legjobb eredménnyel várja a szerdai folytatást.

A 125 korongos alapversenyből kedden 50 korongot tudtak le az indulók, a fiatal magyar lövő mindössze egyet hibázott, így 49 koronggal zárt.
Az óriási, 98 fős mezőnyben csak az orosz Igor Csebanov találta el valamennyi célt kedden, s Szollár mellett további öt koronglövő zárt 49 koronggal.

Szerdán az alapverseny hátralévő 75 korongjával folytatják, majd a hatos döntőre magyar idő szerint 10:15 órakor kerül sor.
A viadalon - mint minden Vk-versenyen - számonként két olimpiai kvóta kerül kiosztásra.