Szólánc étel nevekkel

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
ja bocsi, nem nagyon vágtam a sorrendet de már értem. Az időeltolódás...:D
szóval akkor nem almáspite, hanem S-sel. mondjuk őőőőőőőőőő...

sajtmártás
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére