Válaszolj NEKEM és kérdezz TŐLE!

Több is! Talán a legnagyobb kedvenc: Németh Gábor A semmi könyvéből
Miért? Legjobban a könyv eleje fog meg, ahogyan a lányról ír. Minden részletet próbál elárulni, de hatalmas a lehetőségek tárháza a történetről, az eseményről. Éppen ezért a bizonytalanság is óriási, mindennek hatalmas jelentőséget tulajdonít (cukron sétáló hangya, stb.). Nekem nagyon tetszik, de én különc vagyok. Szóval a könyvet a családban egyedül olvastam el, másnak nem tetszett.

Mikor voltál utoljára színházban, és mit néztél meg?
 
A múlt héten vasárnap. I love you volt a címe. És persze a szerelemről szólt.Érdekes és vidám szituációkat játszottak elIgaz némelyik kissé közhelyes.Viszont a díszlettervező, nagyot alkotott a nézőknek is jól látható ággyal, melyben persze egy szenvedélyes jelenetet játszottak.Nagyon vidám volt azelőadás, jól éreztük magunkat.

kérdés: elégedett vagy a munkáddal?
 
Elégedett, amíg csinálhatom:) a munkám az életem, és az életem a munkám!

kérdés: Mi a fontosabb számodra, az önbizalom, vagy a lelkibéke?
 
Békés nyugodt életet, mert az nagyon keveseknek adatik meg.

Kérdés: Mennyit ér a vagyon, ha nincs mögötte boldogság?
 
Mert azt hisszük, a mások válasza megoldja a mi problémánkat?

Létezik a nagy "Ő"?

Egyáltalán nem azért, hogy megoldja esetleg a saját problémánkat közvetlenül. Viszont nagyon sokszor kapunk bölcs válaszokat, melyet "magunkévá tehetünk", de vannak olyan válaszok is, hogy általa megismerhetjük egy másik ember velünk ellentétes gondolkozásmódját. Az is jó, ha még ellentétes is a mienkkel. Ugyanis abból is sokat lehet tanulni. :)
Valamint van, hogy ha valaki elkeseredett választ ad, mert éppen mélyponton van, a gondolatai negatívak, akkor még segíthetünk is neki. És még folytathatnám.
A lényege: van értelme a "lelkis" kérdéseknek és válaszoknak. :)

***
Létezik a nagy Ő! Nekem már 17 éves korom óta a párom.
Van amúgy egy idevaló mondás azoknak, akik még a nagy keresés időszakában (és a nagy csalódások időszakában) vannak:

"A sors talán azt akarja,
hogy sok nem megfelelő
emberrel találkozz, mielőtt
megismered az igazit, hogy
amikor ez megtörténik,
igazán hálás legyél érte."

Gabriel Garcia Marquez

***
Mi a véleményed a házasságról?
 
Egyáltalán nem azért, hogy megoldja esetleg a saját problémánkat közvetlenül. Viszont nagyon sokszor kapunk bölcs válaszokat, melyet "magunkévá tehetünk", de vannak olyan válaszok is, hogy általa megismerhetjük egy másik ember velünk ellentétes gondolkozásmódját. Az is jó, ha még ellentétes is a mienkkel. Ugyanis abból is sokat lehet tanulni. :)
Valamint van, hogy ha valaki elkeseredett választ ad, mert éppen mélyponton van, a gondolatai negatívak, akkor még segíthetünk is neki. És még folytathatnám.
A lényege: van értelme a "lelkis" kérdéseknek és válaszoknak. :)

***
Létezik a nagy Ő! Nekem már 17 éves korom óta a párom.
Van amúgy egy idevaló mondás azoknak, akik még a nagy keresés időszakában (és a nagy csalódások időszakában) vannak:

"A sors talán azt akarja,
hogy sok nem megfelelő
emberrel találkozz, mielőtt
megismered az igazit, hogy
amikor ez megtörténik,
igazán hálás legyél érte."

Gabriel Garcia Marquez
***
Mi a véleményed a házasságról?

Negatív.
***
Marad a kérdés.
 
Hol a hón

Szerintem a hón maga a váll!
(Bizonyítékul: ezért kérdezik, vajon má, hón a vállad?)
Kérdés: miért ás a toj?
 
Bocsika

Attól tartok nem az utolsó kérdésre válaszoltam!
Jó játék lenne ez, ha értenék hozzá. Mégegyszer bocsika.
 
Szerintem első látásra nincs, de ha sokáig tart az "első látás", akkor kialakulhat.

Kérdés: Az ellentétek vonzák egymást, vagy hosszabb távon jobban működik, ha hasonló emberek lépnek kapcsolatba (párkapcsolat, barátság)?
 
Oldal tetejére