Video zenék

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Mariah Carey - My All
<EMBED height=360 type=application/x-shockwave-flash width=425 src=http://mediaservices.myspace.com/services/media/embed.aspx/m=2632568,t=1,mt=video wmode="transparent" allowFullScreen="true"></EMBED>
 
<EMBED height=360 type=application/x-shockwave-flash width=425 src=http://mediaservices.myspace.com/services/media/embed.aspx/m=7725802,t=1,mt=video wmode="transparent" allowFullScreen="true"></EMBED>
 
<EMBED height=360 type=application/x-shockwave-flash width=425 src=http://mediaservices.myspace.com/services/media/embed.aspx/m=5463828,t=1,mt=video wmode="transparent" allowFullScreen="true"></EMBED>
 
Kedves ÖregSam,
én énekeltem, és azt mondhatom, ha a fiad szeret énekelni, talán elkelne egy kis hangképzés. Vannak hangi adottságai, de nincs technikája (most ugye nem kapok a fejemre? ;)) Amúgy a dallam kellemes, a prozódia egészen kiváló, és én Ózd helyében azonnal magamévá fogadnám ezt a dalt! :p
 
Kedves Mulam7peace,
a srácnak jól állnak a lírai dalok, de valószínűleg a jó értelemben vett táncdalok is, amiket a 70-es évekből ismerünk (a videó is ezt idézi). Ez nem baj, hiszen retró korszakot élünk.
Egy jótanácsom lenne, hogy próbálja jobban kitartani a sorvégeket, mert nagy a vibrátója, illetve rezegtet, ez kissé mesterkéltté teszi az éneket. Az orgánum szép, meleg, tehát érdemes képezni magát.
 
Kedves ÖregSam,
én énekeltem, és azt mondhatom, ha a fiad szeret énekelni, talán elkelne egy kis hangképzés. Vannak hangi adottságai, de nincs technikája (most ugye nem kapok a fejemre? ;)) Amúgy a dallam kellemes, a prozódia egészen kiváló, és én Ózd helyében azonnal magamévá fogadnám ezt a dalt! :p
Szia, Ani32!
Nem kapsz a fejedre, azért tettem fel a dalt, mert idegenek véleményére is kíváncsi vagyok. Abban biztos vagyok, hogy nem vagy hangképző tanár... ;) Ugyanis a fiam jár hangképzésre, nem is most kezdte, és a Miskolci Musical és Dalszínház társulatának oszlopos tagja, valamint alig 18 éves kora ellenére szép eredményekkel maga mögött komoly énekversenyeken. Természetesen nincs megállás, hangképzés megy tovább...Azért mondtam, hogy nem vagy hangképző tanár, mert akkor észre vetted volna, hogy ez a dal nagyon mély volt neki, de nagyon szerette volna a zeneszerző-szövegíró, ha ő énekli fel. A zeneművészeti hangképző tanárja óvta egy kicsit, mert szerinte ez nem igazán abban a magasságban van, ahol ő erős, de bevállalta, ez lett belőle...
Köszönöm szépen a véleményt, üdv: ÖregSam. :)
 
Szia


Régi zenéket kersek midegy, hogy milyen.

Tudsz segiteni.

előre is köszi.
aYou tube keresőjébe beírod hogy régi zenék(előfordulhat hogy ékezetek nélkül hajlandó csak bevenni)és rengeteget kiad,de az előadó nevét vagy a szám címét is megadhatod és akkor kb .60 hasonló dalt is javasol.keresgélj nyugodtan.külföldi és hazai számoknál nálam bevált.
 
Ha lehet, hát én is élek a lehetősséggel. Felteszek ide néhány videómat. A dalokat én énekeltem fel.
Várom a kritikákat!

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AJfuNJ17OAQ&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AJfuNJ17OAQ&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
És egy másik dal, szintén saját előadásban:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XBw1VKbn5WE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XBw1VKbn5WE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
És egy másik dal, szintén saját előadásban:

<object width="425" height="344">


<embed src="http://www.youtube.com/v/XBw1VKbn5WE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></object>

Szuper lett! :)
 
A CH nagytakaritasa kereteben a parhuzamossagok miatt a temat lezarom.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére