Színes

Megnyílt az első kassza nélküli „csak fogod, és kisétálsz” élelmiszer üzlet Angliában
  • 6,674
  • 7
Az Amazon Nagy-Britanniában is megnyitotta az első “just walk out” (csak sétálj ki) élelmiszerboltot, ahol a vásárlók csak leveszik a polcokról, ami kell és elmennek anélkül, hogy egy fizikai kasszánál fizetniük kellene.

Az Amazon Fresh névre hallgató „contactless” üzlet a nyugat-londoni Ealingben van, és bárki számára elérhető, akinek van Amazon fiókja, és telefonján fent van az alkalmazás. Az ügyfeleknek belépéskor le kell szkennelniük egy kódot a mobiljuk kijelzőjén.

Miután beléptek az üzletbe, a vásárlók bármelyik polcról levehetik a termékeket, amiket meg akarnak venni, anélkül, hogy azokat valahol szkennelni kellene, vagy akár egy kaszához odamenni. A polcokon lévő érzékelők észlelik, amikor egy tárgyat levesznek onnan, míg a mesterséges intelligencia által támogatott kamerák és egyéb technológiák figyelik az egyének mozgását és a kiválasztott árukat. A számlát automatikusan a vásárló Amazon számlájára terhelik, amikor elhagyják az üzletet.

Míg a vásárlóknak nem...
Benyújtotta a számlát három randi után a férfi, mert a nő nem akarta többet látni
  • 9,477
  • 15
Még mindig gyakori, hogy a randikon nem osztják meg a számlát vagy nem felváltva fizetnek, és most épp emiatt alakult ki faramuci helyzet egy Tinderen ismerkedő férfi és nő között.

A wisconsini Milwaukee-ban élő Alex Colboth megismerkedett egy pasival a Tinderen, akivel végül három randira is sor került. Alex ezután érezte úgy, hogy a kölcsönös vonzalom ellenére nincs meg a kellő kompatibilitás, ezért aztán finoman leépítette a pasit.

Ezek után a következő üzenetet kapta:

“Szia Alex, remélem, jól vagy. Megadnád kérlek a Venmo-dat? Azért kérdezem, mert többet már nem fogunk találkozni, ezért úgy gondolom, az volna igazságos, ha a közös randik költségét felesben fedeznénk. ha jól emlékszem, három különböző alkalommal mentünk bárba/étterembe, ahol mindegyik alkalommal én fizettem mindkettőnk fogyasztását. Ez kb. 35 dollárt (kb. 10 ezer Ft) jelent számodra, ami több mint fair az ételért és az italért, amit én vettem neked a randikon. Én egy korrekt lánynak tartalak...
Egy férfit arra kötelezett a bíróság váláskor, hogy fizesse meg a feleségét a házimunkáért
  • 6,808
  • 14
Kompenzálnia kell a feleségét a házasság ideje alatt elvégzett házimunkáért egy kínai férfinak egy Kínában úttörőnek számító bírósági határozat szerint, melyet egy válóperben hoztak - számolt be a CGTN kínai székhelyű, nemzetközi hírcsatorna csütörtökön.

A bíróság a férfit 50 ezer jüan (mintegy 2,3 millió forint) kárpótlás megfizetésére kötelezte a felesége által éveken át végzett, ingyenes házimunkárt cserébe.

Kínában első alkalommal hoztak hasonló ítéletet válóperes ügyben, miután idén hatályba lépett az ország polgári törvénykönyve. A kínai polgárjogi törvények szerint annak a házastársnak, aki több feladatot vállal a gyermekek és idősek ellátásában, valamint a háztartásban, válás esetén jogában áll kompenzációt kérnie.

A feleség a bíróságnak elmondta: a házasság öt éve alatt ő végezte az összes háztartási munkát, gondoskodott közös gyermekükről,a férje ezekből a feladatokból egyáltalán nem vette ki részét.
A pert levezető bíró elmondta: a kárpótlás összegét a házasság...
Jogosan küldte haza tanára az iskolából a tinilányt, hogy túl szexi az öltözéke?
  • 8,887
  • 16
A kanadai édesapa Christopher Wilson mélységesen fel van háborodva, amiért hazaküldték az iskolából 17 éves lányát,

aki állítólag férfi tanára szerint túl szexin öltözött fel.


Sírva ment haza az iskolából a 17 éves diáklány, mivel a tanár úr szóvá tette, hogy öltözéke nem az iskolába való,

elvonja a diákok és a tanárok figyelmét, ezért azonnal haza kell mennie átöltözni.

Az apa szerint a lánya viselete kimondottan konzervatív: hosszú ujjú fehér garbó, és térdig érő fekete ruha.

Az utóbbi a pedagógus szerint egy egyszerű, vékony kombiné, és a garbó is túl vékony, kiemeli a fiatal lány formáit.

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,241
Üzenet
5,063,621
Tagok
631,146
Legújabb tagunk
kallantyu
Oldal tetejére