A héten látott filmek közül a Sötétkamra című Robin Williams filmet emelem ki. Aki esetleg nem látta - s szerintem ilyenekből sok van, ugyanis az egyik legkevésbé ismert filmje -, azoknak mondom, hogy ez nem egy komédia, de még csak nem is egy thriller, mint ahogy sokan aposztrofálják, hanem egy dráma. Egy végtelenül szomorú film, egy magányos emberről. Robin Williams élete legnagyobb szerepében - bár lehet, hogy ezzel sokan vitatkoznának A film képi világa gyönyörűen kimódolt, a fehér szín dominanciája egyértelmű, valósággal uralja a nézőt. S még némi mondanivalóval is társul az alkotás. Bizony, rengeteg magányos ember él köztünk, nem ártana kicsit figyelni embertársainkra. Én tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Viszont a pörgős akciófilmek rajongói, és az ostobák messzire kerüljék el...
Nemrég láttam a 'Lány gyöngy fülbevalóval" című filmet, Collin Firth és Scarlett Johansson főszereplésével. Egy rendkívül finom romantikájú alkotás ez. A legtöbb ember azt szereti felismerni a képeken, amit a valóságban lát. Természetes igény ez és a szépség előtti elmerengés. Az igazi csoda azonban abban áll, amikor az együtt lélegzés is megtörténik. Ezt sikerült elérnie Peter Webbernek filmjével.
Mindenkinek tudom ajánlani a Made In Hungáriát...hát az egy fantasztikus, hatalmas beszólásokkal, és történettel, zenével...nálam mindent visz, egy hete néztem meg.
Tegnap este nekem is alkalmam nyílt arra, hogy megnézzem az Alkonyat című filmet, fantasztikus történet, el is kezdtem olvasni a könyvet, igen izgalmas, és lehetőség arra hogy bővítsem az angoltudásomat!
Múlthéten láttam a Valami Amerika 2.t!!!! Emberek!! Ki ne hagyjátok!!! Nagyon jó.
Féltem hogy az 1 után mit hoztak össze.. de ez 1000%ban pozitív csalódás.
Jó a történet, nagyon jó a zene és eszéletlen jót alakítanak a színészeink
Viszont láttam egy jó filmet DVD-n a minap. The Man From Earth volt a címe és nagyon jó volt. A műfaja sci-fi, de semmi űrcsata vagy ilyesmi nem volt benne, szóval nem kell menekülni rögtön, pár ember egy szobában beszélget. Ennyi.
Nagyon jó film!
Erről a minimalista filmről jut eszembe, hogy aki nem retten meg a minimalizmustól, a drámától és a színháztól, az SEMMIKÉPP se hagyja ki a DOGVILLE-t!!!!! ÜT!
MUSTSEE!
A Made in Hungária című új film nagyon jó! Ilyen jó magyar film régen volt. Retró, jók a zenék, a táncok, a szereposztás. A főszereplő srác, Szabó Kimmel Tamás most végszett a Színművészeti Egyetemen, és zseniális! Elvarázsolt. Nézzétek meg, nagyon megéri!
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.