Pedig ez ajándék neked tőlük!![]()
A mogyorós csokit jobban szeretem
Pedig ez ajándék neked tőlük!![]()
Luklaci korábban betette a Corso ezredes magyarra fordított könyvének linkjeit.
http://canadahun.com/forum/showpost.php?p=1839961&postcount=5632
Elég érdekes volt ezt is elolvasni. Ebben írja, hogy a testek külső tápanyag bevitelére és salakanyag ürítésére alkalmatlanok voltak.
Viszont találtak a roncson egy különös tartályt, ami meg olyan anyagokat tartalmazott.
A táplálék bevitel és az ürítés nem csak az eltérítetteknél, hanem az univerzális testeknél is belső mini térkapukon történik...
Régebben induláskor én is többször aggódtam, hogy várjanak egy kicsit, mert vécére kellene mennem, de azt mondták, hogy nem kell és reggelre meg már nem is kellett...
Valahol eltűnt...![]()
Nos az biztos hogy boncoltak, az viszont koránt sem, hogy azt a filmet mutatták nekünk amit akkor készítettek. Biológusnak készülök, kell boncolnunk, és a tanár elég ideges ha nem rendesen használjuk az eszközöket, és henteskedünk (persze embert mi nem boncolunk, kisebb emlőst, meg sertés, marha stb szerveket). A filmben pedig sokszor használják úgy azokat az ollókat, hogy süt róla a szakértelem hiánya. Szerintem azok csak katonák, akiket beöltöztettek, és egy bábut tettek eléjük sertés és egyéb belsőségekkel (gyanúsan alaktalan és feltrancsírozott néhány dolog amit kiszedtek, ráadásul túl könnyen szedték ki, ahhoz hogy kivegyünk valamit nekem legalábbis elég sokat kell birkózni)
Jó olyan nagy gyakorlatom nekem sincsen, de akkor is... Meg állítólag förtelmes szag volt, azok meg egész jól bírták
Szóval a youtube-os verzió biztos nem az eredeti, csak kell valami amivel betömik a nép száját és szemét.
Sokan írnak sok félét! Valamiért mégsem tud senki 100%-os bizonyítékkal szolgálni...
Hát a cicák sok birodalomban és kultúrában megbecsült állatkák voltak. Egyiptomban ha valaki bántott egy macskát az halállal lakolt.
A természetes intelligenciájukon felül néhány cicának valóban rendkívüli képességei vannak. Elmesélem az én Sziámi macskám történetét dióhéjban.egyszer rám jött az erőszakos érzés hogy nekem macska kell. Nem hagyott a gondolat és a cicák utáni vágyam nyugodni.
(mindig volt macskám amióta az eszemet tudom kivéve most) Jöttem mentem teltek a hónapok, kerestem egy kóbor macskát, vagy valahogy történik majdcsak valami annak érdekében hogy cicám legyen. Kb. 10 éve egy forgalmas út kellős közepén ott ül egy cica és engem les. Már az fura volt hogy nem ütötte el semmi, de főleg az hogyan került oda. Teljesen nyugodtnak tűnt, szépen mint egy gránit szobor feszesen ült és nézett pont rám. Na akkor rajta gyere haza mondtam neki és elindultam feléje. Ő pedig én felém kezdet komótosan sétálva, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne hogy őkelme az út közepén ücsörgött eddig. Lényeg hogy hazavittem, az úton végig dorombolt és szelíden harapdálta a karomat. Rendkívül otthonosan érezte magát az első pillanatban már, egyből az ágyra ugrott és szunyókálni kezdett. Teltek a hónapok az évek, és sokszor csak ült és bámulta valamelyikünket, de leginkább engemet.
A szemei beszéltek, érzelmi hullámok áradtak felém és rengeteg információ a világegyetemről. mondtam is mindig, te cica te ufó vagy, és ilyenkor mintha mosolygott volna, mint mintha, mosolygott is!
Nos Ő 3 éve nincs köztünk 17 évesen(orvos szerint ennyi idős volt)
eltávozott az örök vadászmezőkre.
Csodás élőlény volt, ha beteg volt valaki ki nem hagyta volna hogy hozzánk ne bújjon, vagy fordítva ha ő beteg lett kereste a társaságomat és mellém feküdt éjjel is. Áradt belőle a szeret a béke és a féltés. Ja...és beszélt is, mindent nyávogással fejezett ki, ismertük egymás gondolatait és következő lépéseinket.
Vajon miért?
A rajzfilm címét nem tudnád megmondani? Belenéznék a YouTube-on...
Vajon miért?
A rajzfilm címét nem tudnád megmondani? Belenéznék a YouTube-on...
Kösz a könyvet. Ezt még nem olvastam.
Érdekes volt olvasgatni az elmúlt napok hozzászólásait a sokféle Földönkivüliről. De néha kicsit furán éreztem magam. Az én élményem nem kötődik semmiféle Földönkivüli tipushoz.
Valószinüleg nem akarták, hogy lássam őket.:K:
KID VS CAT ----de ebből nem okosodsz meg a fiú Coop se tudja elkapni soha, hogy ufós macsek![]()
Azt hiszem Kid vs cat a címeDe amúgy tényleg kis buggyant mese, a macsek mindig tápot akat juttatni a bolygójára
![]()
bocs a fiam nézi :lol: én csak memorizáltam a címét is ő diktálta le :-D
Ez tegnap éjszaka történt, nem tudom látta e valaki?
" Valami átszáguldott Magyarország felett
Vasárnap éjfél előtt fél órával titokzatos test száguldott át Magyarország felett. Akik látták, felkapták rá a fejüket. Radarjaink nem észlelték a titokzatos jelenséget, ami azonban rejtve maradt műszereink elől, azt az emberi szem több megyében is észlelte. A szakértők még nem biztosak a jelenség magyarázatában,......
http://index.hu/tudomany/2010/03/01/valami_atszaguldott_magyarorszag_felett/
Jajj, miket néztek...
Én is megnéztem most párat...![]()
Érdekes, hogy Szlovákiába sokkal nagyobb visszhangja volt, pedig felettünk történt. Elég izgi lehetett azoknak akik látták...
Szívesen!
Nem mindig 3D-ben jelennek meg, van amikor amorf köd-fény csomók láthatók amolyan átvetülésként, vagy csak a térkaput láthatod fényfolt ként. A Lolladoff plate-n csápos gömbként is láthatók:
![]()
A sokféleség nem mindig különbözőséget jelez, hiszen ugyanaz a dolog, a mi 3D környezetünkben megnyilvánulhat a legkülönbözőbb formákban...
Úgy látszik, hogy van bennem valamilyen "mikroprocesszor" ami az ufós filmekre van hangolva. (Lehet, hogy mégis csak van kapcsolatom a földönkívüliekkel tudtomon kívül...:mrgreenUgyanis nagyon ritkán tévézek, de mégis azonnal rátalálok az ufós témákra.
Lényeg, hogy azt a filmet is láttam, ami arról szólt, hogy a két fiatal filmes hogyan jutott el az "ufóboncolós film" bemutatásáig.
Ez már évekkel ezelőtt ment a H.B.O-n.
Egy idős embertől kapták meg a régi filmet, ami azzal a technikával készült, ami a 40-es évek végén a rendelkezésre állt. Több doboz film készült az esetről, valami 6-7 és ebből egy ennél a fickónál maradt, aki a filmet készítette. Nem olyan körülmények között tárolta, ahogy az archív anyagokat tárolják (gondolom hűtött és pormentes helyen). Ennek az lett a következménye, hogy miután a filmet levetítették a tévétársaságok munkatársai előtt, az a levegővel érintkezve, - meg gondolom a hőhatás is számított - tönkrement.
Nem tudom emlékeztek-e rá, mekkora volt annak idején a hírverés. Nagyon beharangozták a filmet. A két fiatal filmes felvette a hatalmas előlegeket és amikor a filmet le kellett volna szállítani, akkor derült ki, hogy nincs a tekercsen semmi...
A többit már tudjátok.
Van 100%-os bizonyíték, de ezt nem kötik az orrunkra.
Ronin, ez egy fantasztikus cica volt! Nekem is van most egy olyan cicám, aki nagyon sok "véletlen" következtében jutott el hozzám. Nem ebbe a topikba való a története, de abból ahogy viselkedik és ahogy néz rám (nem macskául!) és amiket tesz, bizonyos vagyok abban, hogy valahonnan nagyon régről ismerjük egymást.![]()
A Győzikét se nézte senki, csak a szomszéd mesélt róla...![]()
Akkor is ha hanyat homlok menekülsz a reklámok elől. Legbiztonságosabb nem bekapcsolni a tévétHa bekapcsolod, csepeg a trutyi mindegy, hogy győzike mónika, barat vagy "celeb" fözés, ha magát a müsort nem is nézed akkor is arcodba nyomják valamelyik reklámmal a boldogan mosó-vasaló-mensiző-takarító baktériumírtó anyukával és autót várárló kölcsönt felvevő férfiemberrel egyetemben
Akkor is ha hanyat homlok menekülsz a reklámok elől.
15 évig nagyon jól elvoltam tv nézés nélkül.Most be van kapcsolva szól is rögzül is sokminden.
Az a mese nem tudomány. De egy gondolat benne volt ami ide tartozott.Nem bizonyítékként csak a gondolat miatt.
Ha van kisebb gyereked, te is profi vagy pár idióta 50 x ismételt meséből, ha nincs majd az leszel![]()
Én is inkább kutyabarát vagyok, a macskák ilyen fajta viselkedésükért. Engem momentán nagyon zavar. Egy macska legyen macska, ne akarjon ember lenni.
Legyen csodásan gyönyörű, vidám napod!
Sok szeretetettel Erzsi.kiss
Ronin, ez egy fantasztikus cica volt! Nekem is van most egy olyan cicám, aki nagyon sok "véletlen" következtében jutott el hozzám. Nem ebbe a topikba való a története, de abból ahogy viselkedik és ahogy néz rám (nem macskául!) és amiket tesz, bizonyos vagyok abban, hogy valahonnan nagyon régről ismerjük egymást.![]()