UFO-k földönkívüliek

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Luklaci korábban betette a Corso ezredes magyarra fordított könyvének linkjeit.

http://canadahun.com/forum/showpost.php?p=1839961&postcount=5632

Elég érdekes volt ezt is elolvasni. Ebben írja, hogy a testek külső tápanyag bevitelére és salakanyag ürítésére alkalmatlanok voltak.
Viszont találtak a roncson egy különös tartályt, ami meg olyan anyagokat tartalmazott.
A táplálék bevitel és az ürítés nem csak az eltérítetteknél, hanem az univerzális testeknél is belső mini térkapukon történik...
Régebben induláskor én is többször aggódtam, hogy várjanak egy kicsit, mert vécére kellene mennem, de azt mondták, hogy nem kell és reggelre meg már nem is kellett...
Valahol eltűnt...:rolleyes:

Kösz a könyvet. Ezt még nem olvastam.

Érdekes volt olvasgatni az elmúlt napok hozzászólásait a sokféle Földönkivüliről. De néha kicsit furán éreztem magam. Az én élményem nem kötődik semmiféle Földönkivüli tipushoz.

Valószinüleg nem akarták, hogy lássam őket.:K:

Ez tegnap éjszaka történt, nem tudom látta e valaki?

" Valami átszáguldott Magyarország felett :rolleyes:

Vasárnap éjfél előtt fél órával titokzatos test száguldott át Magyarország felett. Akik látták, felkapták rá a fejüket. Radarjaink nem észlelték a titokzatos jelenséget, ami azonban rejtve maradt műszereink elől, azt az emberi szem több megyében is észlelte. A szakértők még nem biztosak a jelenség magyarázatában,......

http://index.hu/tudomany/2010/03/01/valami_atszaguldott_magyarorszag_felett/
 
Nos az biztos hogy boncoltak, az viszont koránt sem, hogy azt a filmet mutatták nekünk amit akkor készítettek. Biológusnak készülök, kell boncolnunk, és a tanár elég ideges ha nem rendesen használjuk az eszközöket, és henteskedünk (persze embert mi nem boncolunk, kisebb emlőst, meg sertés, marha stb szerveket). A filmben pedig sokszor használják úgy azokat az ollókat, hogy süt róla a szakértelem hiánya. Szerintem azok csak katonák, akiket beöltöztettek, és egy bábut tettek eléjük sertés és egyéb belsőségekkel (gyanúsan alaktalan és feltrancsírozott néhány dolog amit kiszedtek, ráadásul túl könnyen szedték ki, ahhoz hogy kivegyünk valamit nekem legalábbis elég sokat kell birkózni)
Jó olyan nagy gyakorlatom nekem sincsen, de akkor is... Meg állítólag förtelmes szag volt, azok meg egész jól bírták :confused:

Szóval a youtube-os verzió biztos nem az eredeti, csak kell valami amivel betömik a nép száját és szemét.

Úgy látszik, hogy van bennem valamilyen "mikroprocesszor" ami az ufós filmekre van hangolva. (Lehet, hogy mégis csak van kapcsolatom a földönkívüliekkel tudtomon kívül...:mrgreen:) Ugyanis nagyon ritkán tévézek, de mégis azonnal rátalálok az ufós témákra.

Lényeg, hogy azt a filmet is láttam, ami arról szólt, hogy a két fiatal filmes hogyan jutott el az "ufóboncolós film" bemutatásáig.
Ez már évekkel ezelőtt ment a H.B.O-n.

Egy idős embertől kapták meg a régi filmet, ami azzal a technikával készült, ami a 40-es évek végén a rendelkezésre állt. Több doboz film készült az esetről, valami 6-7 és ebből egy ennél a fickónál maradt, aki a filmet készítette. Nem olyan körülmények között tárolta, ahogy az archív anyagokat tárolják (gondolom hűtött és pormentes helyen). Ennek az lett a következménye, hogy miután a filmet levetítették a tévétársaságok munkatársai előtt, az a levegővel érintkezve, - meg gondolom a hőhatás is számított - tönkrement.

Nem tudom emlékeztek-e rá, mekkora volt annak idején a hírverés. Nagyon beharangozták a filmet. A két fiatal filmes felvette a hatalmas előlegeket és amikor a filmet le kellett volna szállítani, akkor derült ki, hogy nincs a tekercsen semmi...

A többit már tudjátok. ;)

Sokan írnak sok félét! Valamiért mégsem tud senki 100%-os bizonyítékkal szolgálni...

Van 100%-os bizonyíték, de ezt nem kötik az orrunkra.

Hát a cicák sok birodalomban és kultúrában megbecsült állatkák voltak. Egyiptomban ha valaki bántott egy macskát az halállal lakolt.
A természetes intelligenciájukon felül néhány cicának valóban rendkívüli képességei vannak. Elmesélem az én Sziámi macskám történetét dióhéjban. :D egyszer rám jött az erőszakos érzés hogy nekem macska kell. Nem hagyott a gondolat és a cicák utáni vágyam nyugodni. :) (mindig volt macskám amióta az eszemet tudom kivéve most) Jöttem mentem teltek a hónapok, kerestem egy kóbor macskát, vagy valahogy történik majdcsak valami annak érdekében hogy cicám legyen. Kb. 10 éve egy forgalmas út kellős közepén ott ül egy cica és engem les. Már az fura volt hogy nem ütötte el semmi, de főleg az hogyan került oda. Teljesen nyugodtnak tűnt, szépen mint egy gránit szobor feszesen ült és nézett pont rám. Na akkor rajta gyere haza mondtam neki és elindultam feléje. Ő pedig én felém kezdet komótosan sétálva, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne hogy őkelme az út közepén ücsörgött eddig. Lényeg hogy hazavittem, az úton végig dorombolt és szelíden harapdálta a karomat. Rendkívül otthonosan érezte magát az első pillanatban már, egyből az ágyra ugrott és szunyókálni kezdett. Teltek a hónapok az évek, és sokszor csak ült és bámulta valamelyikünket, de leginkább engemet. :D A szemei beszéltek, érzelmi hullámok áradtak felém és rengeteg információ a világegyetemről. mondtam is mindig, te cica te ufó vagy, és ilyenkor mintha mosolygott volna, mint mintha, mosolygott is! :D
Nos Ő 3 éve nincs köztünk 17 évesen(orvos szerint ennyi idős volt)
eltávozott az örök vadászmezőkre.
Csodás élőlény volt, ha beteg volt valaki ki nem hagyta volna hogy hozzánk ne bújjon, vagy fordítva ha ő beteg lett kereste a társaságomat és mellém feküdt éjjel is. Áradt belőle a szeret a béke és a féltés. Ja...és beszélt is, mindent nyávogással fejezett ki, ismertük egymás gondolatait és következő lépéseinket.

Ronin, ez egy fantasztikus cica volt! Nekem is van most egy olyan cicám, aki nagyon sok "véletlen" következtében jutott el hozzám. Nem ebbe a topikba való a története, de abból ahogy viselkedik és ahogy néz rám (nem macskául!) és amiket tesz, bizonyos vagyok abban, hogy valahonnan nagyon régről ismerjük egymást. :)
 
Kösz a könyvet. Ezt még nem olvastam.

Érdekes volt olvasgatni az elmúlt napok hozzászólásait a sokféle Földönkivüliről. De néha kicsit furán éreztem magam. Az én élményem nem kötődik semmiféle Földönkivüli tipushoz.

Valószinüleg nem akarták, hogy lássam őket.:K:

Szívesen!

Nem mindig 3D-ben jelennek meg, van amikor amorf köd-fény csomók láthatók amolyan átvetülésként, vagy csak a térkaput láthatod fényfolt ként. A Lolladoff plate-n csápos gömbként is láthatók:

f_baiankarm_9d46a64.jpg


A sokféleség nem mindig különbözőséget jelez, hiszen ugyanaz a dolog, a mi 3D környezetünkben megnyilvánulhat a legkülönbözőbb formákban...
 
Ez tegnap éjszaka történt, nem tudom látta e valaki?

" Valami átszáguldott Magyarország felett :rolleyes:

Vasárnap éjfél előtt fél órával titokzatos test száguldott át Magyarország felett. Akik látták, felkapták rá a fejüket. Radarjaink nem észlelték a titokzatos jelenséget, ami azonban rejtve maradt műszereink elől, azt az emberi szem több megyében is észlelte. A szakértők még nem biztosak a jelenség magyarázatában,......

http://index.hu/tudomany/2010/03/01/valami_atszaguldott_magyarorszag_felett/

Érdekes, hogy Szlovákiába sokkal nagyobb visszhangja volt, pedig felettünk történt. Elég izgi lehetett azoknak akik látták...
 
Érdekes, hogy Szlovákiába sokkal nagyobb visszhangja volt, pedig felettünk történt. Elég izgi lehetett azoknak akik látták...

Basszus ezt láttam! o_O Nem konkrétan, de a villanást igen! Először azt hittem hogy csak a villamospályát hegesztik, de nem volt ott senki o_O akkor ez volt az! o_O
 
Szívesen!

Nem mindig 3D-ben jelennek meg, van amikor amorf köd-fény csomók láthatók amolyan átvetülésként, vagy csak a térkaput láthatod fényfolt ként. A Lolladoff plate-n csápos gömbként is láthatók:

f_baiankarm_9d46a64.jpg


A sokféleség nem mindig különbözőséget jelez, hiszen ugyanaz a dolog, a mi 3D környezetünkben megnyilvánulhat a legkülönbözőbb formákban...

Ez egy lelet amit a chamok néptől származik. A legendáikban szólnak a dropákról, akik az égből érkeztek hozzájuk. Eleinte elüldözték az égi látogatókat, de aztán maguk közé fogadták őket, és teljesen elvegyültek köztük (családokat is alapítottak emberekkel) a halottakat pedig eltemették a hegyekben barlangokban (Tibet és Kína határán élő nép). Melléjük meg ezeket a kőkorongkat temették, amin az eredtükről szólnak.
A meghibásodott hajójuk lezuhant és nem volt megfelelő eszközük olyan javításra hogy haza tudjanak térni.

dropa_people.jpg
Ők a chamok törzs tagjai. Érdekes az arcuk, és rendkívül alacsonyak. Nagyon elzárkóznak a külvilágtól, ez is a ritka fotók egyike.
 
Úgy látszik, hogy van bennem valamilyen "mikroprocesszor" ami az ufós filmekre van hangolva. (Lehet, hogy mégis csak van kapcsolatom a földönkívüliekkel tudtomon kívül...:mrgreen:) Ugyanis nagyon ritkán tévézek, de mégis azonnal rátalálok az ufós témákra.

Lényeg, hogy azt a filmet is láttam, ami arról szólt, hogy a két fiatal filmes hogyan jutott el az "ufóboncolós film" bemutatásáig.
Ez már évekkel ezelőtt ment a H.B.O-n.

Egy idős embertől kapták meg a régi filmet, ami azzal a technikával készült, ami a 40-es évek végén a rendelkezésre állt. Több doboz film készült az esetről, valami 6-7 és ebből egy ennél a fickónál maradt, aki a filmet készítette. Nem olyan körülmények között tárolta, ahogy az archív anyagokat tárolják (gondolom hűtött és pormentes helyen). Ennek az lett a következménye, hogy miután a filmet levetítették a tévétársaságok munkatársai előtt, az a levegővel érintkezve, - meg gondolom a hőhatás is számított - tönkrement.

Nem tudom emlékeztek-e rá, mekkora volt annak idején a hírverés. Nagyon beharangozták a filmet. A két fiatal filmes felvette a hatalmas előlegeket és amikor a filmet le kellett volna szállítani, akkor derült ki, hogy nincs a tekercsen semmi...

A többit már tudjátok. ;)



Van 100%-os bizonyíték, de ezt nem kötik az orrunkra.



Ronin, ez egy fantasztikus cica volt! Nekem is van most egy olyan cicám, aki nagyon sok "véletlen" következtében jutott el hozzám. Nem ebbe a topikba való a története, de abból ahogy viselkedik és ahogy néz rám (nem macskául!) és amiket tesz, bizonyos vagyok abban, hogy valahonnan nagyon régről ismerjük egymást. :)

Szia Sirius B!kiss
Érdekes amit a macsekról írsz. Ahogy belegondolok, mióta voltak az ufós élményeim, nékünk is az addigiaktól nagyon eltérő macsekjaink vannak. Olyanok, mintha személyiségük lenne. Addig is okos macsekjaink voltak, de azóta mások. Önérzetük van. Produkálják magukat, kivívják a tisztletet, a dédelgetést, ami nálunk a fiatalabbik lányom kivételével nehéz dolog.
Én is inkább kutyabarát vagyok, a macskák ilyen fajta viselkedésükért. Engem momentán nagyon zavar. Egy macska legyen macska, ne akarjon ember lenni.
Legyen csodásan gyönyörű, vidám napod!
Sok szeretetettel Erzsi.kiss
 
A Győzikét se nézte senki, csak a szomszéd mesélt róla... :D

Legbiztonságosabb nem bekapcsolni a tévét:p Ha bekapcsolod, csepeg a trutyi mindegy, hogy győzike mónika, barat vagy "celeb" fözés, ha magát a müsort nem is nézed akkor is arcodba nyomják valamelyik reklámmal a boldogan mosó-vasaló-mensiző-takarító baktériumírtó anyukával és autót várárló kölcsönt felvevő férfiemberrel egyetemben :mad: Akkor is ha hanyat homlok menekülsz a reklámok elől.
15 évig nagyon jól elvoltam tv nézés nélkül.Most be van kapcsolva szól is rögzül is sokminden. :rolleyes:
Az a mese nem tudomány. De egy gondolat benne volt ami ide tartozott.Nem bizonyítékként csak a gondolat miatt.
Ha van kisebb gyereked, te is profi vagy pár idióta 50 x ismételt meséből, ha nincs majd az leszel :p
 
Legbiztonságosabb nem bekapcsolni a tévét:p Ha bekapcsolod, csepeg a trutyi mindegy, hogy győzike mónika, barat vagy "celeb" fözés, ha magát a müsort nem is nézed akkor is arcodba nyomják valamelyik reklámmal a boldogan mosó-vasaló-mensiző-takarító baktériumírtó anyukával és autót várárló kölcsönt felvevő férfiemberrel egyetemben :mad: Akkor is ha hanyat homlok menekülsz a reklámok elől.
15 évig nagyon jól elvoltam tv nézés nélkül.Most be van kapcsolva szól is rögzül is sokminden. :rolleyes:
Az a mese nem tudomány. De egy gondolat benne volt ami ide tartozott.Nem bizonyítékként csak a gondolat miatt.
Ha van kisebb gyereked, te is profi vagy pár idióta 50 x ismételt meséből, ha nincs majd az leszel :p


Én Győzikét okos embernek tartom, mert el tudja adni magát és ha bohóckodással, akkor még akár élvezheti is.
A délutáni Mónika meg Joshi barát show tulajdonképpen egy társadalmi lenyomat, hogy milyen szinten áll az emberiség Magyarországon. Elkeserítő nagyon... :(
Amúgy csak párat néztem belőle, de tetszett egy kicsit a cicás razfilm. Főleg amikor a fehér cicával magára hagyták :D
 
Én is inkább kutyabarát vagyok, a macskák ilyen fajta viselkedésükért. Engem momentán nagyon zavar. Egy macska legyen macska, ne akarjon ember lenni.
Legyen csodásan gyönyörű, vidám napod!
Sok szeretetettel Erzsi.kiss

Egy macska bonyolult lélek, csak tisztelni lehet, és alázattal közeledni macskaságához. :D
 
A macskák is fejlődnek ám, alkalmazkodnak a szokásainkhoz. Gondolom így több figyelmet meg szeretet kapnak.
 
Ronin, ez egy fantasztikus cica volt! Nekem is van most egy olyan cicám, aki nagyon sok "véletlen" következtében jutott el hozzám. Nem ebbe a topikba való a története, de abból ahogy viselkedik és ahogy néz rám (nem macskául!) és amiket tesz, bizonyos vagyok abban, hogy valahonnan nagyon régről ismerjük egymást. :)

Igen az volt, nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe. :D Ha gondolod írd meg priviben a Te cicád történetét! :)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére