Sziasztok,
Januarban utazunk ugymond "bevaltani" a bevandorlasi engedelyt Vancouver-be Chicago-i atszallassal. Szeretnem kerni a segitsegeteket, van-e valakinek informacioja, tapasztalata arrol, hogy ezesetben kell e vizum USA-ba, hiszen ott elvileg nem hagyom el a tranzitot, csak atszallok. Koszonom elore is.
Gigica
Januarban utazunk ugymond "bevaltani" a bevandorlasi engedelyt Vancouver-be Chicago-i atszallassal. Szeretnem kerni a segitsegeteket, van-e valakinek informacioja, tapasztalata arrol, hogy ezesetben kell e vizum USA-ba, hiszen ott elvileg nem hagyom el a tranzitot, csak atszallok. Koszonom elore is.
Gigica