Technikai kérdések és válaszok az Xszemes,ill. minden hímzéssel kapcsolatban

Sziasztok lányok!

Elnézést kérek, hogy megint gubanc van, legközelebb másként rakom be a linket, kipróbáltam, és úgy is lehet, hogy közvetlenül induljon a letöltés. Azért nem ezt választottam eredetileg, hogy lássa az aki tölt, hogy honnan és mit tölt, de ki lehet próbálni úgy is, közvetlenül, nézzétek meg.

[HIDE]http://s3.dump.ru/file_download/NTUyODI3MDo6MTMyNTUxMDQ3MDo6OTQuMjEuMTIxLjIxNQ==/AANeedleworks_new.rar[/HIDE]

Erről az oldalról valóban úgy lehet letölteni, hogy Скачать файл -ra kell kattintani, kicsit vársz és, és mentheted a fájlt.

Viszont nekem is lenne egy kérésem még mielőtt gond lesz és a moderátorunk megelégeli az offokat, hogy ide a technikai-ba, vagy priviben jelezzétek, ha nem sikerül valamiért a letöltés.


A letöltött mappában további külön mappákban a minták vannak - ez gondolom értelemszerű, ezen kívül két db jpg kép, egy xsd fájl és ezzel megegyező (ALBERO POMPOSO_AA) nevű orosz karakterekkel írott egyéb 104 Kb fájl, ami nem tudom mi, valószínűleg valamilyen keresztszemes programhoz tartozó dolog, amit nem ismerünk, és a gépem sem ismeri fel, ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, simán töröltem.
Ha duplán rákattintok akkor sem tud vele mit kezdeni a gépem., csak annyit ír ki keressem meg hozzá a programot.

Azok, akiknek valami féle program töltődött le, amit telepíteni kezdtek, vagy netán valami vírusriasztásuk volt, nem tudom mi történhetett, talán nem arra a letöltési linkre kattintottak, amire kellett volna. Sajnálom, remélem nem lesz többször ilyen gond.
 
Sziasztok!
Hihetetlen mennyi gyönyörűséget összegyűjtöttek és megosztottatok velünk. Nézelődöm, nézelődöm és máris több képbe beleszerettem. Az első, amit szeretnék kivarrni a Paris Market. A mintát persze itt találtam nálatok. Sajnos még nem varrtam Dimension készletből, nem ismerem a kódok átváltását. Nem is láttam még ötjegyű kódokat. Tudna valaki segíteni? Igazán hálás lennék egy kis segítségért, amit úgy látom nem tagadtok meg a kezdőktől sem.
Köszi
Erika
 
"Azok, akiknek valami féle program töltődött le, amit telepíteni kezdtek, vagy netán valami vírusriasztásuk volt, nem tudom mi történhetett, talán nem arra a letöltési linkre kattintottak, amire kellett volna. Sajnálom, remélem nem lesz többször ilyen gond."[/quote]

Kedves Ági!

Szerintem véletlenül rossz linket adtál meg.

Az általad megadott link ez volt:
[HIDE]http://dump.ru/file/5301743 (AA_3.0.1.rar) [/HIDE]- ezzel a programmal voltak gondban a lányok, mármint, hogy telepíteni akarták


A helyes link, amit már shaara is közölt :
[HIDE]http://dump.ru/file/5528270 (AANeedleworks_new.rar) - valójában itt vannak az AAN minták[/HIDE]
 
Sziasztok!
Hihetetlen mennyi gyönyörűséget összegyűjtöttek és megosztottatok velünk. Nézelődöm, nézelődöm és máris több képbe beleszerettem. Az első, amit szeretnék kivarrni a Paris Market. A mintát persze itt találtam nálatok. Sajnos még nem varrtam Dimension készletből, nem ismerem a kódok átváltását. Nem is láttam még ötjegyű kódokat. Tudna valaki segíteni? Igazán hálás lennék egy kis segítségért, amit úgy látom nem tagadtok meg a kezdőktől sem.
Köszi
Erika
Szia Erika!
Emlekezetem szerint a dimension-nak 5 jegyu fonalszamai vannak.
Berakom ide Neked,hatha ez az,amit keresel.
 

Csatolások

  • 42815665.jpg
    42815665.jpg
    186.8 KB · Olvasás: 38
UB minták

Ub minták
Sharaa feltett a 798-as hozzászólásában egy linket, ahonnan le lehett tölteni az UB gyüjteményét. Az első felét sikerült is, és én úgy láttam, hogy a második fele már fizetős, mert 200 MB feletti. Valamit rosszul láttam? Nagyon szépek ezek a minták esetleg fel lehetne tenni nem fizetősen ha nem vagyok nagyon sóher? :) (Ha mégis jól láttam, hogy fizetős .) kiss Minden választ előre is köszönök szépen.
 
Ub minták
Sharaa feltett a 798-as hozzászólásában egy linket, ahonnan le lehett tölteni az UB gyüjteményét. Az első felét sikerült is, és én úgy láttam, hogy a második fele már fizetős, mert 200 MB feletti. Valamit rosszul láttam? Nagyon szépek ezek a minták esetleg fel lehetne tenni nem fizetősen ha nem vagyok nagyon sóher? :) (Ha mégis jól láttam, hogy fizetős .) kiss Minden választ előre is köszönök szépen.
Igen, én is jeleztem már Shaara -nak ezt.
Remélem megoldható ingyen is :D
 
Igazatok van !

"Azok, akiknek valami féle program töltődött le, amit telepíteni kezdtek, vagy netán valami vírusriasztásuk volt, nem tudom mi történhetett, talán nem arra a letöltési linkre kattintottak, amire kellett volna. Sajnálom, remélem nem lesz többször ilyen gond."

Kedves Ági!

Szerintem véletlenül rossz linket adtál meg.

Az általad megadott link ez volt:
*** hidden content ***- ezzel a programmal voltak gondban a lányok, mármint, hogy telepíteni akarták[/FONT]


A helyes link, amit már shaara is közölt :
*** hidden content ***[/QUOTE]

Bocsánat! :sad::oops:
valóban rossz linket adtam meg, mostmár én is látom, volt egy hasonló AA - találat azt is letöltöttem, majd töröltem, ez lehetett az a program, amit telepíteni kellett volna, és vírusrisaztás t is okozhatott, rögtön elsüllyedek!
 
Gyagnes, nem haragszunk, sőt inkább köszönjük. Ha nem teszed be a linket, tuti nem kerestem volna soha azon a tárhelyen. Így legalább megvan a jó link is. Én legalábbis hálásan köszönöm. Már kerestem egy ideje ezeket a mintákat.

Datával kapcsolatban. Sajnálom, ha nem jön le nektek, darabolom és felteszem ismét. De akkor sem értem, én hogy tudtam letölteni 1GB-ot nemrég kétszer is, pedig nem vagyok előfizető. Azt tapasztaltam, ha bejelentkezek a fiókomba, akkor nem enged 200mb-nál nagyobbat letölteni, de bejelentkezés nélkül simán lejött az 1gb is.:confused: Eddig sem rajongtam a datáért, csak ott már van fiókom. Tudd valaki jobbat? Ahol nem törlik hamar a feltöltéseket? Addig is töltöm a datára darabolva.
 
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy varr-e valaki nagyítóval?
Mik a tapasztalatok?
Én most 32-es vászonra varrnék, de nem látom rendesen, a 28-nál nincs problémám.
 
nagyítós lámpa

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy varr-e valaki nagyítóval?
Mik a tapasztalatok?
Én most 32-es vászonra varrnék, de nem látom rendesen, a 28-nál nincs problémám.

Én nagyítós lámpával varrok, először fura volt, de megszerettem. Mondjuk egyszerre nagyon sokat nem tudok vele varrni, mert elfárad a szemem, bár az is igaz, hogy 32-re varrok 1x1 öltéseket.
 
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen fajtát használtok. ( asztalra helyezhető, csiptetős, nyakbaakasztós, mekkora nagyításut használtok)
Jó legyen és ne kerüljön túl sokba!

L. áruházláncos nagyítom van gondoltam majd jó lesz vele varrni, de rosszabbul látok vele, mint szabad szemmel.
 
Oldal tetejére