Sziasztok lányok!
Elnézést kérek, hogy megint gubanc van, legközelebb másként rakom be a linket, kipróbáltam, és úgy is lehet, hogy közvetlenül induljon a letöltés. Azért nem ezt választottam eredetileg, hogy lássa az aki tölt, hogy honnan és mit tölt, de ki lehet próbálni úgy is, közvetlenül, nézzétek meg.
[HIDE]http://s3.dump.ru/file_download/NTUyODI3MDo6MTMyNTUxMDQ3MDo6OTQuMjEuMTIxLjIxNQ==/AANeedleworks_new.rar[/HIDE]
Erről az oldalról valóban úgy lehet letölteni, hogy Скачать файл -ra kell kattintani, kicsit vársz és, és mentheted a fájlt.
Viszont nekem is lenne egy kérésem még mielőtt gond lesz és a moderátorunk megelégeli az offokat, hogy ide a technikai-ba, vagy priviben jelezzétek, ha nem sikerül valamiért a letöltés.
A letöltött mappában további külön mappákban a minták vannak - ez gondolom értelemszerű, ezen kívül két db jpg kép, egy xsd fájl és ezzel megegyező (ALBERO POMPOSO_AA) nevű orosz karakterekkel írott egyéb 104 Kb fájl, ami nem tudom mi, valószínűleg valamilyen keresztszemes programhoz tartozó dolog, amit nem ismerünk, és a gépem sem ismeri fel, ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, simán töröltem.
Ha duplán rákattintok akkor sem tud vele mit kezdeni a gépem., csak annyit ír ki keressem meg hozzá a programot.
Azok, akiknek valami féle program töltődött le, amit telepíteni kezdtek, vagy netán valami vírusriasztásuk volt, nem tudom mi történhetett, talán nem arra a letöltési linkre kattintottak, amire kellett volna. Sajnálom, remélem nem lesz többször ilyen gond.
Elnézést kérek, hogy megint gubanc van, legközelebb másként rakom be a linket, kipróbáltam, és úgy is lehet, hogy közvetlenül induljon a letöltés. Azért nem ezt választottam eredetileg, hogy lássa az aki tölt, hogy honnan és mit tölt, de ki lehet próbálni úgy is, közvetlenül, nézzétek meg.
[HIDE]http://s3.dump.ru/file_download/NTUyODI3MDo6MTMyNTUxMDQ3MDo6OTQuMjEuMTIxLjIxNQ==/AANeedleworks_new.rar[/HIDE]
Erről az oldalról valóban úgy lehet letölteni, hogy Скачать файл -ra kell kattintani, kicsit vársz és, és mentheted a fájlt.
Viszont nekem is lenne egy kérésem még mielőtt gond lesz és a moderátorunk megelégeli az offokat, hogy ide a technikai-ba, vagy priviben jelezzétek, ha nem sikerül valamiért a letöltés.
A letöltött mappában további külön mappákban a minták vannak - ez gondolom értelemszerű, ezen kívül két db jpg kép, egy xsd fájl és ezzel megegyező (ALBERO POMPOSO_AA) nevű orosz karakterekkel írott egyéb 104 Kb fájl, ami nem tudom mi, valószínűleg valamilyen keresztszemes programhoz tartozó dolog, amit nem ismerünk, és a gépem sem ismeri fel, ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, simán töröltem.
Ha duplán rákattintok akkor sem tud vele mit kezdeni a gépem., csak annyit ír ki keressem meg hozzá a programot.
Azok, akiknek valami féle program töltődött le, amit telepíteni kezdtek, vagy netán valami vírusriasztásuk volt, nem tudom mi történhetett, talán nem arra a letöltési linkre kattintottak, amire kellett volna. Sajnálom, remélem nem lesz többször ilyen gond.
Feltöltöm ismét a harmadikat.