Nem rég, pár nap alatt, kivégeztem a Szent Johanna Gimi sorozat 1-6 részét. Én sem gondoltam volna, hogy nekem való lesz... De valahogy mégis jó volt.
Szia!
Érdekelne, hogy ebben a sorozatban van valami misztikus szál, avagy csak szimpla tiniregény? Nem tudom eldönteni, hogy neki álljak-e kiolvasni?!)
Előre is köszi a választ!
Alinaa