A húsz már megvan
szerintem nem azon két napon múlik, én akár egy hetet is várok, ha arról van szó, hogy után a korlatlanul bongésszek és gyüjtógessem a jobbnál jobb könyveket.hanem, hogy utána még kell várni két napot :-(
hú, nagyon...pedig kedvenc szamom a 20, de most olyan elarhetetlennek tűnik, na de a végcél számít, az pedig mindent megér....Ajjj... de lassan gyűlik ez a 20 hsz