T
TH6777
Vendég
London 2012 - A mai program: augusztus 3. péntek
Az olimpiai menetrend és a magyar sportolók programja augusztus 3-án pénteken
2012. 08. 03. 04.54
Az olimpiai menetrend és a magyar sportolók programja augusztus 3-án pénteken. Éremosztás 23 számban:
---------------------------------------------
GYEPLABDA
(Riverbank Arena)
9:30-13:15 ó: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 ó: férfi csoportmérkőzések
20-23:45 ó: férfi csoportmérkőzések
ÍJÁSZAT
(Lord,s Cricket Ground) - 1
10-11:45 ó: férfi nyolcaddöntő
15-17:20 ó: férfi egyéni, negyeddöntő, elődöntő, párharc a bronzéremért, döntő
TOLLASLABDA
(Wembley Arena) - 1
10-13 ó: női egyes, elődöntő, vegyespáros, bronzmérkőzés
14:30-18 ó: férfi egyes, elődöntő, vegyespáros, döntő
KOSÁRLABDA
(Basketball Arena)
10-14 ó: női csoportmérkőzés
15:30-19:30 ó: női csoportmérkőzések
21-1 ó: női csoportmérkőzések
STRANDRÖPLABDA
(Horse Guards Parade)
10-11:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
14-15:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
18-19:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
22-23:50 ó: férfi és női nyolcaddöntő
SPORTLÖVÉSZET
(The Royal Artillery Barracks) - 2
10-17:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap, döntő,
férfi kisöbű szabadpuska, fekvő, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő
CSELGÁNCS
(ExCeL) - 2
10:30-13:30 ó: férfi plusz 100 kg, előcsatározások (BOR BARNA),
negyeddöntő, női plusz 78 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi plusz 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő,
női plusz 78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
EVEZÉS
(Eton Dorney, Buckinghamshire) - 5
10:30-13:50 ó: férfiak: kormányos nélküli kettes, helyosztó futam, döntő, egypár, helyosztó futamok, döntő, négypár, helyosztó futam, döntő,
nők: kétpár, helyosztó futam, döntő, egypár, helyosztó futamok, döntő
RÖPLABDA
(Earls Court)
10:30-14 ó: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 ó: női csoportmérkőzések
21-0:30 ó: női csoportmérkőzések
KÉZILABDA
(Copper Box)
10:30-13:45 ó: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 ó: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 ó: női csoportmérkőzések
ATLÉTIKA
(Olimpiai Stadion) - 2
11-14:45 ó: férfiak: 400 m gát, előfutamok, 3000 m akadály, előfutamok (MINCZÉR ALBERT),
kalapácsvetés, selejtező (PARS KRISZTIÁN),
súlylökés, selejtező (KÜRTHY LAJOS),
nők: 100 m, előfutamok, 400 m, előfutamok, hármasugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI,
100 m gát, magasugrás)
20-22:55 ó: férfiak: 1500 m, előfutamok, távolugrás, selejtező, súlylökés, döntő, nők: 100 m, előfutamok, 10 000 m, döntő, diszkoszvetés, selejtező,
hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, súlylökés, 200 m)
ÚSZÁS
(Aquatics Centre) - 4
férfiak
11-13 ó: előfutamok - férfiak: 1500 m gyors (GYURTA GERGELY, KIS GERGŐ),
4x100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG),
nők
előfutamok, nők: 50 m gyors (DARA ESZTER),
4x100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG)
20:30-21:30 ó: elődöntők, döntők - férfiak: 50 m gyors, döntő, 100 m pillangó, döntő,
nők: 50 m gyors, elődöntő, 200 m hát, döntő, 800 m gyors, döntő
ASZTALITENISZ
(ExCeL)
11-14 ó: női csapatverseny, 1. forduló
15:30-18:30 ó: női csapatverseny, 1. forduló
20-23 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló
SÚLYEMELÉS
(ExCeL) - 2
11-15 ó: férfi 85 kg, B csoport, női 75 kg, B csoport
16:30-18:30 ó: női 75 kg, A csoport
20-22 ó: férfi 85 kg, A csoport
VÍVÁS
(ExCeL) - 1
11:30-16:30 ó: férfi kard, csapatverseny, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19-20:50 ó: férfi kard, csapatverseny, bronzmérkőzés, döntő
LOVASSPORT
(Greenwich Park)
12-16:30 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 2. nap
LABDARÚGÁS
(Glasgow, Newcastle, Cardiff, Coventry)
13-15 ó: női negyeddöntő
15:30-17:30 ó: női negyeddöntő
18-20 ó: női negyeddöntő
20:30-22:30 ó: női negyeddöntő
VITORLÁZÁS
(Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR),
Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial
TENISZ
(Wimbledon)
13-21 ó: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, elődöntő
ÖKÖLVÍVÁS
(ExCeL)
14:30-16:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő
21:30-23:30 ó: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő
GUMIASZTAL
(North Greenwich Arena) - 1
15-17:15 ó: férfi verseny, selejtező, döntő
VÍZILABDA
(Waterpolo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 ó: SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG
20:40 ó: Kína-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 ó: Oroszország-Ausztrália
19:20 ó: Nagy-Britannia - Olaszország
MŰUGRÁS
(Aquatics Centre)
15:30-18:30 ó: nők, 3 m, selejtező (BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA)
KERÉKPÁR
(Velodrome) - 2
17-19:55 ó: férfiak: csapat üldözéses verseny, 1. forduló, döntő,
nők: Keirin, 1. forduló, vigaszág, 2. forduló, döntő, csapat üldözéses verseny, selejtező