Szia Zsolti08!
Jaa...hagyjad

Én is lehet,h félreérthető voltam,mert nem írtam le,h én konkrétan csak Quebec provinciát ismerem,így csak erről tudok hiteles ifót adni.
Quebec az mindenben más,mint a többi tartomány.A nagy franciák,tudod...nagyon büszkék magukra,annyira,h derogál némelyeknek angolul tanulni,holott az összes környező tartomány angol,de hát ez megint a logikájuk hiányára mutat.
Gigi,nekünk Vegreville,Alberta ahova be kell adni a papírokat.
De azt nem értem,h ha vki Kanadán belül beadja a papírokat,ott megkérdezik ugye,h milyen címre kéri,h küldjék vissza a papírokat.Ide (mivel Kanadán belül adta be az illető)nyilván kanadai címet kell megadni.Ha ezek után az illető hazamegy Mo.ra,akkor is Bécs intézi?Nem értem...
Meg pl Payette írta,h őt felhívták,h tényleg itt van-e Kanadában,bnőmet itt Montreálban szintén keresték többször is.
Hát...ez kicsit most zavaros nekem.