Szia Tamás.
A szakmáddal itt eltudsz helyezkedni nagyon keresik, a legutobbi lista amit megkaptam egy ügyvédtől kb egy hónapja azon rajta van a te szakmád. Szerintem ezen induljatok el, mert ez a legjobb bejutási lehetőségetek Canadába.
Boldog újévet nektek is.
Payette
A szakmáddal itt eltudsz helyezkedni nagyon keresik, a legutobbi lista amit megkaptam egy ügyvédtől kb egy hónapja azon rajta van a te szakmád. Szerintem ezen induljatok el, mert ez a legjobb bejutási lehetőségetek Canadába.
Boldog újévet nektek is.
Payette
SZiasztok!
A minap csatlakoztam ehhez az oldalhoz. Lassan eljön az a pillanat, amikor mi is szeretnénk szabadulni ebből az országból párommal (Magyarországról). Kanada tök szimpatikus, de egyébként nem sokat tudok az országról, most kezdek majd utána járni. Tetszik, hogy sok magyar van, és egyébként nincs olyan sok lakosa (30 millió).
Gondolom nem egyszerű a letelepedés, de van bennünk ambíció. Én diplomás gyógytornász vagyok, csontkovács, (de természetesen nem a szakmámban dolgozom, mivel nem tudtam elhelyezkedni). Van ezen kívül még egy-két végzettségem, de már nem akarok nagyon több szakmát elvégezni, mert nem az alapján fognak sehol sem alkalmazni Magyarországon.
A párom másfél év múlva végez kommunikáció szakon, és nem tudjuk merre tovább.
Mindketten kereskedelemben dolgozunk már 4. éve, viszont nem ezt szeretnénk csinálni életünk végéig.
Minden hozzászólást megköszönök, illetve szeretnék segítséget kérni a tagoktól, hogy mit javasolnak, ha komolyan gondolkodunk Kanadában.
És a jövőben szívesen leveleznék bárkivel, akiben van hajlandóság.
Kellemes Ünnepeket és Boldogabb Új évet!
Üdvözlettel: Kelemen Tamás