támogatom :-DNa akkó elég a depresszióból(Máté Péter)
Papa Roach- Last Resort?
Hanincs akkó bármi más jó zene.
támogatom :-DNa akkó elég a depresszióból(Máté Péter)
Papa Roach- Last Resort?
Hanincs akkó bármi más jó zene.
Na akkó elég a depresszióból(Máté Péter)
Papa Roach- Last Resort?
Hanincs akkó bármi más jó zene.
En sem birtam mar tovabb...ez a valodi ok![]()
Na akkó elég a depresszióból(Máté Péter)
Papa Roach- Last Resort?
Hanincs akkó bármi más jó zene.
Nagy Goyo varázsló!
Mester Tamás: Szabadítsd fel..???![]()
Ezen a rasztaszíven mindég szétröhögöm magam!
Hoppá!!Ok...Blanco-nak egy kis Ladánybene,
utána Tercsit felszabadítjuk![]()
Mert nem kell annyit szívni!!Ezen a rasztaszíven mindég szétröhögöm magam!
Ezen a rasztaszíven mindég szétröhögöm magam!
De én azért nagyon köszönöm Goyo!En Mester Tamassal vagyok igy
Meg sem szolaltam... :66: