Hírek Eldőlt a választás, Magyar Péter kétharmaddal alakíthat kormányt, mutatjuk az adatokat

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.
Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás
Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében
Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.

Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás

Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében​


Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

1776026766286.png
 
Más egyértelmű
De nem ad ezzel utólag törvényes okot a leváltására
De ad.
Ha én nem végzem el a munkaköri feladatom, kirúgnak.
Ha a köztársasági elnök nem végzi el, őt is ki kell rúgni.
Ez nem védőmunkahely fideszes kádereknek.

+
Nem hallgattad meg Vörös Imrét, volt alkotmánybírót, aki pontról-pontra végigsilabizálta az Alaptörvényt, s a kapcsolódó jogszabályokat. !!!
Ez nagyon fontos - minden jogszabályt is átnézett, amire az Alaptörvény változása hatással lehet.
Még 2022 előtt, ellenzéki győzelem esetén.
(Számítva arra, hogy az ország nem annyira hülye, hogy Orbánékat hatalomban hagyja. Többen gondoltuk ugyanezt, aztán kiderült, hogy de, az ország ennyire hülye.)

Akkor végigvezette, hogyan lehet törvényes keretek között átírni az Alaptörvényt. Mit kell kihúzni, mit kell benthagyni, hogy ne legyen jogsértő.

Ekkor foglalkozott a köztársasági elnök személyével is.

A köztársasági elnök nemcsak aláírógép. Nemcsak kötelességei vannak, hanem jogai is.
Például feloszlathatja az országgyűlést.
Oka lehet pl. az el nem fogadott költségvetés.

A költségvetést viszont a Költségvetési Tanács nélkül nem lehet elfogadni.
(Ne írd, hogy nem hiszed, először nézz utána!)

A Tanács egyik tagja Varga Mihály. A másik Horváth Gábor (elnök).
A harmadik az a Windisch László (az Állami Számvevőszék elnöke), aki Varga J. új kedvese.

1780593472326.png


Már két tag is elég (a háromból) a költségvetés vétójához.

Ha adott határidőig nincs költségvetés, a köztársasági elnök feloszlathatja az országgyűlést, és új választásokat ír ki.

Sulyoktól gyorsan meg kell szabadulni.
Minél kevesebb fideszes akna maradjon.
 
Mindezt nem vitatom, de szó szerint megismételhetem amit írtam
Mert ugyanúgy igaz mint ez
A kettő együtt igaz.
Én a bölcs cselekvést írtam le.
A mellett hogy semmit sem veszélyeztet a megléte.
Jó politikus nem bosszút áll hanem megnyeri az értelmetlen konfliktusokat.
Akár azzal hogy elkerüli.
Ez nem bosszú, rosszul gondolod, hanem nagyon racionális lépések sora.

Nem vagyok Magyar-imádó, nekem csak a politikus tettei és intézkedései számítanak.
Fütyülök a sok zagyvaságra, amit egyébként összehord, mert komplett hülyeségekre képes.
De ezt most jól csinálják - merem remélni, hogy nemcsak egy ember döntése alapján.

Sulyoknak és a többi bábnak, akik kiszolgálták Orbánékat, mennie kell.
Mindenkit el kell távolítani a közhatalomból, minél gyorsabban.
 
egy orosz fezinformacio

a magyaroktol vettem
es kulonben is miert ne kaphatnatok ti is beloluk
nekunk 10 ev alatt lett 10 millio
ennyit nem kivanok nektek de azert hogy mire is kepesek
ennek toredeke is megmutatja mar


A Pesti Srácok híreszteli, mint hiteles hírcsatorna.
nnna koszi
talán a fö kérdés: itt vannak ezek a migránsok.Vagy nincsenek itt. A többi elkenés.

absolutli most akkor ki hazudik ??
es az is mindegy majd mikor tobzodnak lesz lepodj meg
 
Milyen megszólalása volt már megint a miniszterelnök úrnak?!!
“Magyarország állítólag Magyarországgal határos. Ez az abszurd és történelemtagadó kijelentés hagyta el a száját az új magyar kormányfőnek a nemzeti összetartozás napja alkalmából a Kossuth téren. Szó szerint azt mondta, hogy Magyarország talán az egyetlen ország a világon, amely saját maga szomszédja…”
– tette közzé Facebook-bejegyzésében Juraj Blanár (Smer) külügyminiszter, aki elutasítja a történelem ilyenfajta értelmezését.
 
. A migránsokkal kapcsolatos paktumot ugyanis már látszólag aláírták, vállalva ezzel Magyarország bevándorlóországgá tételét.
S ezzel kapcsolatas az a hír is ami Angliában történt (csak ott nem annyira a migránsok okoztak halált hanem a rendőrség ügyetlenkedése.
Megrázta az Egyesült Királyságot a 18 éves Henry Nowak meggyilkolása: a fiatalt tavaly decemberben ölte meg a 23 éves Vikrum Digwa, és mint a bírósági eljárás során kiderült, a rendőrök a helyszínre érve nem a gyilkost, hanem a súlyosan megsérült, vérző Nowakot bilincselték meg, aki aztán nem sokkal később meg is halt.
Nowak meggyilkolásának körülményeire lecsapott az amúgy is felfutóban lévő brit szélsőjobb, amely azzal vádolja a rendőrséget, hogy túlságosan elnéző a nem fehér bőrszínű emberekkel szemben.
A két fiatal férfi tavaly decemberben vitatkozott össze az utcán Southampton városában, majd Digwa többször is megszúrta Nowakot. Digwa testvére ekkor felhívta a rendőrséget, úgy, hogy azt Digwa is hallotta, és azt állította, hogy a testvérét rasszista támadás érte. Amikor a Hampshire-i rendőrök kiértek, a két szikh fiatal továbbra is úgy adta elő a történteket, mintha Digwa lenne az áldozat, a rendőrök pedig nem foglalkoztak azzal, hogy Nowak közben sérüléseire panaszkodik. A rendőrségi felvételekből kiderült, hogy amikor megbilincselték a megkéselt, fekvő fiatalt, hiába mondta, hogy nem kap levegőt, a rendőrök lekezelően reagáltak.
 
S ezzel kapcsolatas az a hír is ami Angliában történt (csak ott nem annyira a migránsok okoztak halált hanem a rendőrség ügyetlenkedése.
Megrázta az Egyesült Királyságot a 18 éves Henry Nowak meggyilkolása: a fiatalt tavaly decemberben ölte meg a 23 éves Vikrum Digwa, és mint a bírósági eljárás során kiderült, a rendőrök a helyszínre érve nem a gyilkost, hanem a súlyosan megsérült, vérző Nowakot bilincselték meg, aki aztán nem sokkal később meg is halt.
Nowak meggyilkolásának körülményeire lecsapott az amúgy is felfutóban lévő brit szélsőjobb, amely azzal vádolja a rendőrséget, hogy túlságosan elnéző a nem fehér bőrszínű emberekkel szemben.
A két fiatal férfi tavaly decemberben vitatkozott össze az utcán Southampton városában, majd Digwa többször is megszúrta Nowakot. Digwa testvére ekkor felhívta a rendőrséget, úgy, hogy azt Digwa is hallotta, és azt állította, hogy a testvérét rasszista támadás érte. Amikor a Hampshire-i rendőrök kiértek, a két szikh fiatal továbbra is úgy adta elő a történteket, mintha Digwa lenne az áldozat, a rendőrök pedig nem foglalkoztak azzal, hogy Nowak közben sérüléseire panaszkodik. A rendőrségi felvételekből kiderült, hogy amikor megbilincselték a megkéselt, fekvő fiatalt, hiába mondta, hogy nem kap levegőt, a rendőrök lekezelően reagáltak.
Setni,
Számomra nagyon furcsa , hogy erröl akkor amikor megtörtént seholsem lehetett hallani a médiákban ! Illetve semmilyen tüntetés nemvolt , a focisták nemtérdeltek le a stadionokban , igaz a fehér ember élete egy kalap kakit sem ér manapság és ez nem rasszizmusként irom mert szerintem minden ember élete egyforma értéket képviselne ! Itt a média és a politikusok akik a gyülöletett szitják mindenfelé !
 
Setni,
Számomra nagyon furcsa , hogy erröl akkor amikor megtörtént seholsem lehetett hallani a médiákban ! Illetve semmilyen tüntetés nemvolt , a focisták nemtérdeltek le a stadionokban , igaz a fehér ember élete egy kalap kakit sem ér manapság és ez nem rasszizmusként irom mert szerintem minden ember élete egyforma értéket képviselne ! Itt a média és a politikusok akik a gyülöletett szitják mindenfelé !
1780647427905.jpeg
 
a magyaroktol vettem
A baj az, hogy az index, Origo, PS.... egy akol. Egymástól veszik át a kamu híreket a
Ha egy cikkben megfordított vezeték és keresztnév áll, akkor az 99%, hogy külföldiről átvett hír.
Ha ezt nem tüntetik fel, kamugyanus. Utalok itt a reptéri informatorunkra.
es kulonben is miert ne kaphatnatok ti is beloluk
Sajnos kapunk mi is kérés nélkül.
nekunk 10 ev alatt lett 10 millio
ennyit nem kivanok nektek de azert hogy mire is kepesek
ennek toredeke is megmutatja mar
 
Rohadtul fárasztó már ez az egész Trianon-téma. Európa van hagyni kéne már ezt a francba. De szvsz a politikusokon kívül senkit se érdekel.
szerintem kimondhatnák ezt politikusok is, sokkal kevesebb probléma lenne belőle, a többséget már enm érdekli, mert úgysem lehet mit tenni, azon kívül, hogy igyekeznek megfelelő kapcsoaltokat kiépíteni a szomszédokkal, hogy a kisebbségi jogok érvényesüljenek.
ha ezt kimondják, és mélyfideszesek majd siránkoznak és nemzethalálról gagyognak, kit érdekel? a többséget nem 110 éves sérelmek érdekelnek, hanem hogy modern, demokratikus élhető ország legyünk, ahol érvényesülnek a normális és elvárható szabadságjogok. A mihasznák, meg ezek a múltberévedő trinaon miatt kesergő hülyék majd sivalkodnak, nem kell vele törődni. A Tisza garantálja a szólásszabadságot, elsíránkozzák a hülyeséget, emberi joguk, oszt jónapot. Ezek a szektások úgyis a fideszkére szavaznának akkor is, ha orbán behívja, behívta volna a ruszkikat, akkor is, így nem kell törődni velük, nem lehet őket a fidesz mellől kimozgatni.
a demográfia idővel erodálja a számukat, 10-15% szélsőséges meg mindig van, ha más nem, a tanulatlanságból eredő megvezethetőség miatt.
 
és itthon mi volt? mélymagyar terroristákat, budaházyt és társait a köztársasági elnök ki tudja miért kiengedett.
vagy a nagy "pedofilellenes" és éjjel-nappal az LMBTQ-val riogató kurmány szintén elnöki kegyelemben részesítette a pedofilügyben érintett igazgatóhelyettest, és korábban kitüntette az érintett pedofil igazgatót. erről tudsz te mélysötét fidesznyik? vagy hogy a pedofil kaletát hazalopták a limai nagykövetségről, nehogy elítéljék? erről mi a mélymagyar véleményed?
vagy arról, a szőlő utcai botányról rétvári gazságügyi miniszter mit hazudozott? és évekig nem tettek semmit a feljelentések ellenére, míg ellenzéki portálok nem fújták fel az ügyet? ennyire csak a magadfajta ostobák hergelésére használták a gyerekvédelmet, a pedofíliával való riogatást? vajon ott kit védtek ennyire? ki a titokzatos zsoltibácsi?
mi lenne ha ezekről mondnál valamit, és Magyarországgal törődnél, a fidesz bicskanyitogató pedofilvédelmezéséről, nem pedig angliával foglalkoznál?
 
A mihasznák, meg ezek a múltberévedő trinaon miatt kesergő hülyék majd sivalkodnak, nem kell vele törődni. A Tisza garantálja a szólásszabadságot, elsíránkozzák a hülyeséget, emberi joguk, oszt jónapot. Ezek a szektások úgyis a fideszkére szavaznának akkor is, ha orbán behívja, behívta volna a ruszkikat, akkor is, így nem kell törődni velük, nem lehet őket a fidesz mellől kimozgatni.
a demográfia idővel erodálja a számukat,
Erre reagálnék..
„Megvan a CÖF–CÖKA új iránya” címmel jelent meg cikk a Magyar Nemzetben, ami azért vicces, mert a fideszes álcivil szervezet új vezetői arról beszélnek benne, hogy az előző vezető, azaz „a Csizmadia László által fémjelzett irányvonal nem változik”.
„Akik itt ülünk, nagyszülők, szülők, azoknak tudni kell és érezni kell, hogy talán nem mindig tettük meg azt, hogy a fiataljainkat a hazafias nevelésre már az óvodában elkezdjük, mert ha ott nem kezdjük el, és ha csak avval törődünk, hogy gyűjtögetünk, mint annak idején őseink, akkor a fiatalok sérülhetnek, mert a gonosz, az mindig ott van a hátunk mögött, és nagyon gyorsan elő tud lépni, hogyha van alkalmas lehetősége.”
A CÖF 2024-ben 1,26 milliárd forintos bevételt könyvelt el, amelyből 1,25 milliárd adomány és támogatás formájában érkezett hozzájuk. A pénzügyi beszámolóba mindössze annyit írtak, hogy az 1.257.782.000 forint kapott támogatásból 1. 256.003.000 forint adomány volt. Semmilyen pontos információt nem tudni arról, hogy kik finanszírozták ezt az elképesztő összeget.
És....és.... újabb Békemenetek lebonyolítását is vállalják.
 
éjjel-nappal az LMBTQ-val riogató kurmány
Egy felső-bajorországi kastélyban házasodott össze Tordai-Lejkó Gábor bajorországi magyar főkonzul a bajor származású férfi kedvesével –
A cikkben kitérnek arra is, hogy az elmúlt 16 évben kormányon lévő Fidesz és Orbán Viktor miniszterelnök az azonos neműek házasságát „problémásnak tartotta”, illetve hogy 2025-ben a budapesti Pride-ot is betiltották, amit ennek ellenére sikerült megtartani, méghozzá rekod számú résztvevővel.

Melegházasságot kötött a Fidesz EP-listáján szereplő bajorországi magyar főkonzul​

(ez az a vizet prédikál de, bort iszik effektus ezzel mekkora kárt okoztak azoknak akik hittek a pártban? )
 
Egy felső-bajorországi kastélyban házasodott össze Tordai-Lejkó Gábor bajorországi magyar főkonzul a bajor származású férfi kedvesével –
A cikkben kitérnek arra is, hogy az elmúlt 16 évben kormányon lévő Fidesz és Orbán Viktor miniszterelnök az azonos neműek házasságát „problémásnak tartotta”, illetve hogy 2025-ben a budapesti Pride-ot is betiltották, amit ennek ellenére sikerült megtartani, méghozzá rekod számú résztvevővel.

Melegházasságot kötött a Fidesz EP-listáján szereplő bajorországi magyar főkonzul​

(ez az a vizet prédikál de, bort iszik effektus ezzel mekkora kárt okoztak azoknak akik hittek a pártban? )
A nevén van tuningolnivaló:
vitéz alsó- és felsőbajorországi Thorday-Leico Gábor Arisztid
 
Egy felső-bajorországi kastélyban házasodott össze Tordai-Lejkó Gábor bajorországi magyar főkonzul a bajor származású férfi kedvesével –
A cikkben kitérnek arra is, hogy az elmúlt 16 évben kormányon lévő Fidesz és Orbán Viktor miniszterelnök az azonos neműek házasságát „problémásnak tartotta”, illetve hogy 2025-ben a budapesti Pride-ot is betiltották, amit ennek ellenére sikerült megtartani, méghozzá rekod számú résztvevővel.

Melegházasságot kötött a Fidesz EP-listáján szereplő bajorországi magyar főkonzul​

(ez az a vizet prédikál de, bort iszik effektus ezzel mekkora kárt okoztak azoknak akik hittek a pártban? )
Itt ez a lőtéri kutyát nem érdekli. Akár a Pride-on is felvonulhatnak az első sorban, ha nem megbotránkoztatóan hiányos öltözékben teszik.
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,241
Üzenet
5,063,567
Tagok
631,142
Legújabb tagunk
Barbianya
Oldal tetejére