Hírek Eldőlt a választás, Magyar Péter kétharmaddal alakíthat kormányt, mutatjuk az adatokat

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.
Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás
Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében
Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

A megszerezhető szavazatok több mint 53 százalékát gyűjtötte be a Tisza Párt 83,17 százalékos feldolgozottságnál, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert. Így eldőlt, hogy Magyar Péter először alakíthat kormányt, ráadásul kétharmaddal.

Orbán Viktor tizenhat év kormányzás után leköszön a miniszterelnöki posztjáról, és Magyar Péter alakíthat kormányt.

Este 10 előtt 77,45 százalék volt a szavazatok országos feldolgozottsága, a listáké 68,89 százalék. Az állás szerint 138 mandátuma (43 listás, 95 egyéni) lenne a Tisza Pártnak, ami behozhatatlan előny, így eldőlt, hogy ők nyerik a 2026-os országgyűlési választást, és Magyar Péter alakíthat kormányt. A Fidesz–KDNP 54 mandátummal (43 listás, 11 egyéni) állt akkor, a Mi Hazánk Mozgalom pedig a parlamenti küszöb fölött 7 mandátummal.
83,17 százalékos feldolgozottságnál a listás állás:

  • Tisza Párt – 53,67 százalék
  • Fidesz-KDNP – 37,72 százalék
  • Mi Hazánk Mozgalom – 5,94 százalék
  • Demokratikus Koalíció – 1,18 százalék
  • Magyar Kétfarkú Kutya Párt – 0,82 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 87,82 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 44 listás, 94 egyéni, összesen 138
  • Fidesz-KDNP – 42 listás, 12 egyéni, összesen 54
  • Mi Hazánk – 7 listás

Orbán Viktor elismerte a vereségét​


„A választási eredmény még nem teljes, de számunkra fájdalmas és egyértelmű. A kormányzás felelősségét és lehetőségét nem nekünk adták. A győztes pártnak gratuláltam. Nektek, önöknek köszönöm a rengeteg munkát. Soha ennyien és ennyit nem dolgoztunk egyetlen kampányban sem. Van is ennek látszatja, két és fél millió szavazót sikerült összegyűjtenünk, két és fél millió ember bízott bennünk a mai napon is” – fogalmazott Orbán Viktor a választás estéjén, egyúttal jelezve, hogy nem adják fel, ellenzékből folytatják.

A Tisza Párt az első adatoktól kezdve fölényesen vezetett​


A Nemzeti Választási Iroda folyamatosan közölte a pártok listás eredményét, 10,38 százalék feldolgozottságnál a Tisza Párt vezetett 49,43 százalékkal a Fidesz–KDNP (41,99 százalék), a Mi Hazánk Mozgalom (6,10 százalék), a Demokratikus Koalíció (1,15 százalék) és Magyar Kétfarkú Kutya Párt (0,73 százalék).

A parlamenti mandátumarány országosan 21,54 százalék feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 36 listás, 92 egyéni, összesen 128
  • Fidesz–KDNP – 49 listás, 13 egyéni, összesen 62
  • Mi Hazánk – 8 listás

Kétharmados többséggel vezetett a Tisza Párt 21 óra előtt​


A Tisza Párt már az első eredmények után közel állt a kétharmados többséghez, nem sokkal 21 óra előtt pedig már meg is volt ez az előny, 31,03 százalékos feldolgozottságnál a pártok listás eredménye a következő volt: Tisza Párt 51,98 százalék, Fidesz–KDNP 39,38 százalék, Mi Hazánk Mozgalom 6,07 százalék, Demokratikus Koalíció 1,18 százalék, Magyar Kétfarkú Kutya Párt 0,77 százalék

A parlamenti mandátumarány országosan 45,71 százalékos feldolgozottságnál:

  • Tisza Párt – 40 listás, 95 egyéni, összesen 135
  • Fidesz-KDNP – 46 listás, 11 egyéni, összesen 57
  • Mi Hazánk – 7 listás

Történelmi rekord született a részvételi adatok tekintetében​


Az idei országgyűlési választás megdöntötte a részvételi rekordot, 18.30-ig az arra jogosultak 77,80 százaléka adta le szavazatát. Az eddigi csúcs a 2002-es második forduló 73,51 százaléka volt.

De már a vasárnap kora reggeli órákban számítani lehetett rá, hogy megdől a történelmi csúcs, ugyanis

az első, 7 órás részvételi adatok minden várakozást felülmúltak, a névjegyzékben szereplő 7 527 742 szavazó 3,46 százaléka adta le a szavazatát, összesen 260 556 fő járult az urnákhoz.

Összehasonlításképpen, a magas végső részvételt hozó, 2022-es országgyűlési választáson ez az arány 1,82 százalék (139 667 fő) volt ebben az időpontban – úgy, hogy akkor 8 215 304 fő volt jogosult a szavazásra, míg a 2018-as választásokon reggel 7 órakor a választók 2,24 százaléka szavazott le, akkor végül 70,22 százalékos részvétellel zárultak az urnák.

Végső eredmény csak április végén lesz​


Az országgyűlési választáson 199 képviselőt szavazunk be a parlamentbe, közülük 106-an egyéni jelöltként, míg 93 fő listáról jut be az országgyűlésbe. Ahhoz, hogy egy párt bejusson a parlamentbe, az érvényesen leadott szavazatok legalább öt százalékát kell megszereznie, különben fizetheti vissza az államnak a kampányra kapott központi támogatást.

Az egyéni választókerületben az a jelölt lesz országgyűlési képviselő, aki a legtöbb érvényes szavazatot kapta. A szavazatok, amelyek nem számítanak bele az egyéni mandátumszerzésbe, töredékszavazatnak minősülnek, ezeket az országos pártlistás mandátumok kiosztásánál veszik figyelembe.

Töredékszavazatnak minősül a vesztes jelöltek összes szavazata, valamint a győztes jelölt minden olyan szavazata is, amely már nem volt szükséges a mandátum megszerzéséhez, vagyis a második legtöbb szavazatot elérő jelölt eggyel növelt szavazatainak kivonása után fennmaradó szavazatszám.

Az országos listáról kiadható mandátumoknál figyelembe veszik az egyéni választókerületi töredékszavazatokat, valamint a pártlistára leadott voksokat.

A választás éjszakáján várhatóan előzetes eredményt közöl az NVI, de a választás jogi eredményét csak a külföldön leadott szavazatokat tartalmazó urnák hazaszállítása és a levélben leadott szavazatok megszámlálása után állapítják meg. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 18-án, újraszámlálás esetén április 20-án, a választás országos listás eredményét pedig legkésőbb május 1-jén. A május 1-jei határidőt – mivel az munkaszüneti nap – a miniszter eltérő időpontban állapíthatja meg. Az új Országgyűlésnek legkésőbb május 12-ig kell megalakulnia.

1776026766286.png
 
Többször használtam a szennylapokat ne keverjük az újságírással
pl ez fenti idézet arra hasonlító (szennylap)az egyszerűsített degradáló politikai szereplők lejáratásra törekvés
Nagyon sokak szerint a vidéki “újságírás” az elmúlt időkben figyelmen kívül hagyta a tényeket.
 
Nagyon sokak szerint a vidéki “újságírás” az elmúlt időkben figyelmen kívül hagyta a tényeket.
Ez sejtetés mert a nagyon-sokak a pl 1 te.
Biztos volt olyan is
De a tévedésed azért van:
Mert nem is volt saját cikkei a központi agymosási feladat miatt!!(kampány időszakban)
A KESMA lapok ugyanazt voltak kénytelenek kiadni
Amit Budapestről szétküldtek.
Nem ők hagyták figyelmen kívül hanem központ
(Közép-Európai Sajtó és Média Alapítvány)
Minden megyei-lap ugyanazt volt kénytelen közölni
Voltak az elmúlt években erről híradások
Teljesen ugyanaz a címlap vagy nagyon hasonló
 
Utoljára módosítva:
szerintem is igaz:"“újságírás” az elmúlt időkben figyelmen kívül hagyta a tényeket. "
Ám a vidéki lapokat nem ők írták.
Csak közlési kötelezettségük volt.
A nyomda felett sem rendelkeztek
a teljes szerkesztés sem vidéken történt.
Ez volt a Mediaworks rendszer a Fidesz alapítvány ezért jött létre
 
Lehetséges, hogy én vagyok az egyedüli aki az elmúlt években nem olvasott a függetlenségükért küzdő vidéki újságokról.
Mert nem is voltak függetlenek és nem is küzdöttek nem igazán voltak lehetőségeik
De ettől még meg kell csinálni most.
Legyenek most önállóak, derüljön ki meg lehet-e élni
Kelle újság vagy nem?
Ne mi mondjuk meg én az online-t tartom életképesnek
Legyen több lábon.Ha kell kiderül
De lesz bennük hirdetés is. Mindenki abból akar megélni + a lap ár. Előfizetés és hirdetés
 
Utoljára módosítva:
Propagandista fiúk, lányok!
Mondjátok, milyen érzés, hogy ti lettetek a szaros pelenka, amit pont úgy dobott el a Fidesz, mint ahogy tette Orbán tahó lánya az autópálya mellett? Aggódni felesleges, a Master Good keres embereket, túlórával együtt összejöhet a 400 ezer havonta.
Ti mindannyian szaros pelenkák vagytok, nem többek. Ezt soha ne feledjétek el, hogy a gazdáitoknak ennyit értek, hogy azok a tolvaj oligarchák, akiknek a seggét nyaltátok, miközben kirabolták az országot, előbb vesznek a ribancaiknak egy újabb luxustáskát 150 milláért, semmint nektek dobnának egy kis koncot, amin marakodhatnátok, és még egy-két évig kihúznátok. Nem, ehelyett azonnal kirúgnak benneteket, a "saját" pénzükből egy fillért sem adnak.
Megérte? Egyszer valamelyikőtök őszintén írja meg, hogy megérte-e. Ne most, most inkább jelentkezzetek a hozzátok legközelebbi akkugyárba dolgozni. Majd a pisiszünetben.
(Vági Márton)
 
Megáll az eszem...:D

NYÍLT LEVÉL

Az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlanak. Családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.
Úgy véljük, nem csak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.

A nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert. Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.

Ezért úgy véljük, most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését.
Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához! Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!

Dr. Navracsics Tibor

Dr. Ferencz Orsolya

Mészáros Lőrinc inkább a hatvanpusztai zebrákat eteti, mint a Pesti Srácokat

Folytatódnak a leépítések a fideszes médiában, nem látni a neres milliárdosokat, akik kisegítenék a közpénz nélkül megtántorodó szerkesztőségeket. Talán érdemes lett volna az olvasókért újságot írni, Orbán Viktor és Mészáros Lőrinc ugyanis nem látszanak hálásnak.
 
Hogy a Fülke lapok mik lesznek nem tudom
Ha ugyanaz a csapat és szemlélet akkor nem kívánom
Jelen pillanatban ezek próbálkoznak:
Borsod24, a Debreciner, a KecsUp, a Nyugat,
A mostani kezdeményezést már megelőzte pár hasonló próbálkozás, a független helyi médiumok az amúgy is kicsi piac és az utóbbi másfél évtized egyre szűkülő lehetőségei miatt hosszú ideje próbálják összehangolni – elsősorban szellemi – erőforrásaikat a fennmaradás érdekében.
Hát tegyék váljon el a tüdő a májtól.
Az is kiderül hogy megélnek e saját erőből
 
Egy újságíró mutatja be sose volt más mint éhkopp az újságíró élete:
1997. kora nyarán költöztem Budapestre, mert három esztendőnyi vidéki önkormányzati újságírás után mindenáron egy fővárosi lapnál szerettem volna dolgozni. Mivel abban a pillanatban úgy nézett ki a magyar nyilvánosság, hogy egyetlen konzervatív jobboldali lap létezett, így besétáltam az Új Magyarország szerkesztőségébe, elmondtam Alexa Károly főszerkesztőnek, hogy ki vagyok, mi vagyok, és másnap már a Pálfy G. István és Stefka István vezette belpolitikai rovatban hírügyeltem. Ez mondjuk gyanús lehetett volna, de hát érhetően lelkes voltam, így csak pár hét múlva derült ki, hogy a mindenáron szó szerint mindenáront jelent, mivel a lap már csődben volt, így az ott töltött néhány hónap alatt mindössze egyszer kaptam valami töredékhonoráriumot.
Az egyszobás albérletet, amin súlyosbító tényezőként két népzenésszel osztoztam, kifizettem a munkanélküli segélyből, a maradékból megvettem a bérletemet, mert utálok bliccelni, és én lettem a honi háztartási kekszfogyasztás apostola. Egy néptáncos barátom és a párja segített túlélni, sokszor meghívtak magukhoz ebédre, vacsorára. Aztán az Új Magyarországot be is zárták.
Ekkoriban indult a Flaszter című kísérleti utcalap – annyiban hasonlított a Fedél nélkülre, hogy hajléktalanok árusították, viszont egy alapítvány és egy pici szerkesztőség dolgozott a háttérben. Innen másfél év után rúgtak ki, mert az alapítvány vezetője és helyettese megunta, hogy újságíróként költséget jelentek, és majd inkább ők készítik a tartalmat. Egy füst alatt buktam az akkori albérletemet is, mivel annak is köze volt az alapítványhoz. Szép pillanat volt, hirtelen ott álltam én is zéró tartalékkal munka és fedél nélkül.
Úgyhogy besétáltam az akkor még épp alakulgató Napi Magyarország szerkesztőségébe, ahol elmondtam, hogy ki vagyok, mi vagyok, és egy hét múlva már hírügyeltem a belpolitikai rovatnál. Itt már kényszervállalkozóként rendszeres „fizetést” kaptam, aztán Simicska Lajos megérkeztette Liszkay Gábort, jött Csermely Péter is, összevontak minket a Magyar Nemzettel, majd egy varázslatos tavaszi napon kirúgtak, amiről, mivel épp vidéki riporton voltam, nem is tudtam: Fehér Béla, a Magazin főszerkesztője hívott este, hogy jövök neki egy rekesz sörrel, ugyanis épp most vetetett vissza a laphoz, mert reggel óta ki voltam rúgva. Utólag tudtam nagyjából összerakni, hogy mi történt: állítólag Csermely Péter csapatott ki, mert, hogy az Index fórumán a saját nevem alatt védtem meg a lapot egy vitában, és ezzel mezítlábas újságíróként túlterjeszkedtem a nemlétező hatáskörömön.
De jó volt ez, hasznos, mert megértettem, hogy a fideszes médiavilágban a Bayer Zsolttól kezdődő kivételezetteket leszámítva mindenkinek nulla a helyiértéke. (Ugyanezt láthatjuk egyébként most is.)
Szóval a kedves és tanulságos élmény hatására hamarosan átigazoltam a Heti Válaszhoz, amit az új tulajdonosa épp magazinosabbra alakított, és ehhez riportert kerestek. De ez sem volt egyszerű, mert nem tudtam személyesen felmondani, Liszkay Gábor főszerkesztő hetekig nem ért rá ilyen piszlicsáré ügyekkel foglalkozni, ellenben megorroltak rám, hogy hogy lehettem ennyire hálátlan, és mindenféle módon fenyegették a Heti Válasz kiadóját, úgyhogy az első időszakban csak név nélkül publikálhattam a Válaszban. Ezt csak úgy mellékesen a Fideszmédia polgári és szeretetteljes légköréről.
A Heti Válasz után jött az MTI. Az első év vállalható volt, a második már erősen kezdett hasonlítani arra, amivé lett aztán a közmédia, a harmadik katasztrófa morálisan és szakmailag is. Erre a legkevésbé sem vagyok büszke, még akkor sem, ha a harmadik esztendő végén úgy jöttem el, hogy előbb Várhegyi Attila lefokoztatott, majd elvették a munkaköreimet, míg végül visszautasítottam az MTI kiemelt belpolitikai szerkesztői státuszt, mivel az lett volna a feladaom, hogy én ellenőrizzem az Orbán-kormány számára kiemelten fontos hírek kiadását. Márpedig cenzornak lenni nem újságírói tevékenység. B-tervem nem volt, már csak szabadulni akartam az egész toxikus közmédiás léttől.
Szerencsém volt, a Heti Választól épp akkor távozott az online főszerkesztő utódom, és Borókai Gábor rám csörgött, hogy volna-e kedvem az MTI-ből visszatérni a laphoz, én meg mosolyogva mondtam neki, hogy a felvetés fele érvényes, mivel a közmédiából már nem kell eljönnöm.
G-nap (amiről egyszer nem ártana mélységében is beszélni, de ez most nem az), nem sokkal később Tarr Péter hívott, hogy indul egy új műsor, a Szabadfogás. Sose csináltam még csak hasonlót sem, izgultam, mint állat, de nem csak az első felvételnél, hanem hónapokig. Akkora görcs voltam, hogy egyszer fel is mondtam, mert úgy éreztem, hogy képtelen vagyok jól csinálni – Csintalan Sándor hívott fel, hogy megszokottan kedélyes stílusában elhordjon mindenféle hülyének, meg, hogy legyek önmagam a műsorban, és kész. Falvédő bölcsességnek tűnhet, de életre szóló jó tanácsnak bizonyult. Örökre hálás leszek neki ezért.
A Szabadfogás 2018-ban a megszokott szeretetteljes polgári módon ért véget közel egyidőben a Heti Válasszal, ami mondhatni otthonos érzés volt, hogy az ember jobboldali újságíróként ott találja magát a Fidesz miatt a nagy büdös semmi közepén.

A Magyar Hang addigra már hellyel-közel megkapaszkodott a nyilvánosságban annak köszönhetően, hogy a Fidesz-által sunyi aljas és embertelen eljárással a Magyar Nemzettől egységesen utcára rakott kollégák fapados garázskörülmények között pusztán az újságírás szeretete és a hivatástudatuk okán hónapokig nulla forint fizetésért írták, szerkesztették és saját kezűleg terjesztették hétről-hétre. Befogadtak minket és lett Kötöttfogás.

Ezt Dévényi István írta
Bárhol szívesen olvasom viszont Konok Pétert
 
Utoljára módosítva:
Jé megérkezett a Kunhalmi
Ha jól értem, soha többé nem indulhatok országgyűlési választásokon a saját hazámban?
„Úgy érzem, hogy a miniszterelnök most nem bízik eléggé az őt megválasztó népben” – írja Facebook-posztjában Kunhalmi Ágnes. A politikus sérelmezi, hogy miközben a kormányfő korábban erkölcsi alapot ígért a visszalépő partnereknek az újbóli induláshoz, a gyakorlatban politikai tisztogatás zajlik, ami sem Orbán Viktortól, sem a jelenlegi vezetéstől nem tűrhető el egy jogállamban.

A politikus emlékeztetett arra, hogy a választási kampány során a kormányfő még egészen más retorikát folytatott a gyűlésein. Mint írja, a miniszterelnök korábban azt ígérte, hogy „nemcsak megemeli a kalapját azok előtt, akik visszaléptek, de nekik lesz erkölcsi alapjuk arra is, hogy »újra elinduljanak«”. Kunhalmi szerint a jelenlegi adminisztratív lépések teljesen szembemennek ezzel az ígérettel.

Kunhalmi szerint a magyar társadalomnak soha nem lesz tartósan demokratikus, jogállami és polgári öntudata, „ha mindig adminisztratív eszközökkel, a feje felett hatalomtechnikázik minden választott vezetője”. Hozzátette, hogy ez a fajta működés „sem Orbántól, sem senki mástól nem tűrhető el”.
Átképzés.
Van még a parlamenti képviselő álláson kívül elég sok munkahely hajrá.
 
Már 8 évről is szó van. Aki ennél régebben tag a Canadahun oldalon, törölje magát vagy csak nem szólhat hozzá semmihez?
Értem szarkasztikus hasonlatod
Ha értem
Te a Magyar Péter politikusi megbízatásokra tett törvénykezésre
Hozod az asszociációs hasonlatott.
De miniszterelnök 8 év képviselő 12 év
Hogy jó vagy rossz?
 
Utoljára módosítva:

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Szomorúan olvasom, mi történt.
Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,063,019
Tagok
631,116
Legújabb tagunk
lilpille
Oldal tetejére