Hírek Elmérgesedik a vita Magyar Péter és Dobrev Klára között: Önnel vagy Ön nélkül, mi le fogjuk bontani a propagandát és a hallgatás falát

Magyar Péter azt állítja: országjárásán sorra mennek oda hozzá olyan emberek, akik kiléptek a DK alapszervezetéből, hogy a Tisza Párthoz csatlakozzanak.


Nem szűnik a vita Magyar Péter, a Tisza Párt alelnöke és Dobrev Klára, a DK EP-képviselője között. A gócpont az EP-választás jelölti vitája. A Kossuth téri tüntetése után, április 7-én hívta ki Magyar Péter hármas vitára Orbán Viktort és Gyurcsány Ferencet. A DK a listavezetőjét, Dobrev Klárát delegálta, míg a kormánypártból Deutsch Tamás jelezte, hogy kész vitázni az EP-listavezetőkkel. Magyar Péter elfogadta, hogy ezekkel a politikusokkal álljon ki, azt azonban kikötötte, hogy a vitát az állami médiában kell megtartani.
Azóta Magyar Péter azt is bejelentette: 10 napot ad az MTVA-nak, hogy behívja őket vitázni, ha pedig nem enged ennek a kérésnek az állami médium, akkor addig tüntetnek a székház előtt, amíg be nem engedik őket. Nem sokkal később a korábban többször is az MTVA épületénél tüntető, illetve sátrazó független országgyűlési képviselő, Hadházy Ákos jelezte: amennyiben az állami tévé nem teljesíti Magyar ultimátumát, és tüntetés lesz, azon ő is részt fog venni.
Dobrev Klára a Partizán vitájának visszautasítása után Magyarra utalva azt írta: „Aki azt mondja, hogy CSAK akkor megy el a többi vitára, ha előtte neki Orbán/Rogán megengedte, hogy a köztévében vitatkozzon, az valójában CSAK ki akar bújni a vita alól. Ne bujkáljon a többi vita elől! Orbán és Rogán döntésére akarja bízni magát, a vitát, a választást, az országot? (…) Ne engedje magának, hogy azt hihessük, hogy úgy viselkedik, mint a Fidesz. Orbán is a vita helyett csak szónokol, a fideszesek vita helyett békemenetekre járnak”.
Dobrev Klára jelezte, hogy a Partizánban lesz jövő hét pénteken egy listavezetői vita, május 17-én. A 24.hu cikke szerint a hat meghívott közül Dobrev Klára, Donáth Anna Momentum-elnök, a Kétfarkú Kutya Párt listáját vezető Le Marietta és Toroczkai László, a Mi Hazánk első embere jelezte részvételét, Deutsch viszont leszögezte, ezen a fórumon nem hajlandó vitázni. A 24.hu úgy tudja: Magyar Péter egyelőre nem jelezte részvételi szándékát a Partizán stábja felé.
Dobrev Klára posztjára reagált péntek délután Magyar Péter, aki Dobrevet megszólítva azt írta: „Az ilyen megnyilatkozásaival csak megerősíti sok millió ember azon meggyőződését, hogy Önök egy brancsot alkotnak Orbán Viktorral.” Magyar Péter egyenesen azzal vádolta meg a DK politikusát, hogy bejegyzésével asszisztál „a Fidesz propaganda azon évtizedes törekvéséhez, hogy párhuzamos nyilvánosságot építsenek ki hazánkban és több millió emberhez ne jussanak el a valós hírek.” Arról is írt, hogy országjárása szinte minden helyszínén odamennek hozzá volt DK-tagok és jelzik, hogy tömegesen lépnek ki a párt alapszervezeteiből.

Önnel vagy Ön nélkül, mi le fogjuk bontani a propagandát és a hallgatás falát
– írta Magyar Péter.
A válasz nem váratott sokáig. Dobrev Klára néhány szóval reagált:

Magyar Péter válaszolt, nem jön vitára a Partizánba a jövő héten. Én megyek a »köztévébe«, ha lesz vita. Gyáva. Mint Deutsch Tamás
– fogalmazott a politikus.

Magyar Péter azt állítja: országjárásán sorra mennek oda hozzá olyan emberek, akik kiléptek a DK alapszervezetéből, hogy a Tisza Párthoz csatlakozzanak.


Nem szűnik a vita Magyar Péter, a Tisza Párt alelnöke és Dobrev Klára, a DK EP-képviselője között. A gócpont az EP-választás jelölti vitája. A Kossuth téri tüntetése után, április 7-én hívta ki Magyar Péter hármas vitára Orbán Viktort és Gyurcsány Ferencet. A DK a listavezetőjét, Dobrev Klárát delegálta, míg a kormánypártból Deutsch Tamás jelezte, hogy kész vitázni az EP-listavezetőkkel. Magyar Péter elfogadta, hogy ezekkel a politikusokkal álljon ki, azt azonban kikötötte, hogy a vitát az állami médiában kell megtartani.

Azóta Magyar Péter azt is bejelentette: 10 napot ad az MTVA-nak, hogy behívja őket vitázni, ha pedig nem enged ennek a kérésnek az állami médium, akkor addig tüntetnek a székház előtt, amíg be nem engedik őket. Nem sokkal később a korábban többször is az MTVA épületénél tüntető, illetve sátrazó független országgyűlési képviselő, Hadházy Ákos jelezte: amennyiben az állami tévé nem teljesíti Magyar ultimátumát, és tüntetés lesz, azon ő is részt fog venni.
Dobrev Klára a Partizán vitájának visszautasítása után Magyarra utalva azt írta: „Aki azt mondja, hogy CSAK akkor megy el a többi vitára, ha előtte neki Orbán/Rogán megengedte, hogy a köztévében vitatkozzon, az valójában CSAK ki akar bújni a vita alól. Ne bujkáljon a többi vita elől! Orbán és Rogán döntésére akarja bízni magát, a vitát, a választást, az országot? (…) Ne engedje magának, hogy azt hihessük, hogy úgy viselkedik, mint a Fidesz. Orbán is a vita helyett csak szónokol, a fideszesek vita helyett békemenetekre járnak”.

Dobrev Klára jelezte, hogy a Partizánban lesz jövő hét pénteken egy listavezetői vita, május 17-én. A 24.hu cikke szerint a hat meghívott közül Dobrev Klára, Donáth Anna Momentum-elnök, a Kétfarkú Kutya Párt listáját vezető Le Marietta és Toroczkai László, a Mi Hazánk első embere jelezte részvételét, Deutsch viszont leszögezte, ezen a fórumon nem hajlandó vitázni. A 24.hu úgy tudja: Magyar Péter egyelőre nem jelezte részvételi szándékát a Partizán stábja felé.
Dobrev Klára posztjára reagált péntek délután Magyar Péter, aki Dobrevet megszólítva azt írta:

„Az ilyen megnyilatkozásaival csak megerősíti sok millió ember azon meggyőződését, hogy Önök egy brancsot alkotnak Orbán Viktorral.” Magyar Péter egyenesen azzal vádolta meg a DK politikusát, hogy bejegyzésével asszisztál „a Fidesz propaganda azon évtizedes törekvéséhez, hogy párhuzamos nyilvánosságot építsenek ki hazánkban és több millió emberhez ne jussanak el a valós hírek.” Arról is írt, hogy országjárása szinte minden helyszínén odamennek hozzá volt DK-tagok és jelzik, hogy tömegesen lépnek ki a párt alapszervezeteiből.

Önnel vagy Ön nélkül, mi le fogjuk bontani a propagandát és a hallgatás falát
– írta Magyar Péter.
A válasz nem váratott sokáig. Dobrev Klára néhány szóval reagált:


Magyar Péter válaszolt, nem jön vitára a Partizánba a jövő héten. Én megyek a »köztévébe«, ha lesz vita. Gyáva. Mint Deutsch Tamás
– fogalmazott a politikus.

RTL



1715390904098.jpeg
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,555
Tagok
631,102
Legújabb tagunk
BG 79
Oldal tetejére