Állandó Tag
Állandó Tag
A fekete sereg :D:D
A fradi keretében 3 fehér bőrű játékos volt.

Gyenge találkozót játszott egymással a Szigetszentmiklós és a Ferencváros. A vendégek B-csapatukkal álltak ki NB III-as ellenfelük ellen, és beigazolódott a szurkolók azon félelme, hogy ez a főleg légiósokból álló együttes nem biztos, hogy elég erős lesz az SZTK ellen (a zöldeknél az első félidőben egyébként csak 3 nem színes bőrű mezőnyjátékos volt a pályán: Fülöp, Baranyai és Bartha).
Bár Abdi góljával még a Fradi szerzett vezetést, roppant gyenge és ötlettelen játéka láttán a második félidőre felbátorodott a hazai csapat. Holczer nagy hibáját a félidő derekán Patakfalvi góllal büntette, és bár még lett volna 25 perce a vezető gól megszerzésére a Fradinak, nem tudott eredményes lenni a "fekete sereg".
A hosszabbításban is az addig látott gyenge és ötlettelen futballt mutatta az FTC, és ami igazán meglepő volt, hogy még erőnlétileg sem tudtak az alacsonyabb osztályú ellenfél fölé nőni. Bár többet birtokolták a labdát, nagy gólhelyzetet nem tudtak kialakítani.
Végül tizenegyesek döntöttek a találkozón, ahol elfáradtak a hazaiak, akik végül 3 büntetőt is kihagytak (vagy Holczer tett jóvá bakiját), így továbbjutott az FTC.

Állandó Tag
Budapest, szeptember 3., 20.46 A szövetségi kapitány alaposan feltérképezte Tomassonékat.

Bár mindig is akadtak pengés játékosok a dán válogatottban - ki ne ismerné a világklasszis Laudrup-fivéreket, vagy az aktív futballisták közül Jon Dahl Tomassont -, a keret többségét inkább a jó fizikumú, brusztolós labdarúgók alkották. Mint minden játékstílusnak, úgy a skandinávok sok futásra, párharcok kierőszakolására épülő futballjának is megvan az ellenszere, és Erwin Koeman szövetségi kapitány szerint mi rendelkezünk is vele.
- A dán csapat elsősorban a levegőben nagyon veszélyes, erre fokozottan fel kell készülnünk - kezdte a holland mester. - Szombati ellenfelünk keretét fizikálisan meglehetősen jól felkészített, harcos játékosok alkotják, ám ismerjük a gyenge pontjaikat is. A spanyoloktól hazai pályán, barátságos mérkőzésen kikaptak ugyan 3-0-ra, de ebből nem szabad kiindulnunk, az ellenfél ugyanis - ki ne tudná - az Európa-bajnok volt, tele világklasszis játékosokkal.

Caak szombat estére nehogy azt mondjuk, hogy nem volt gyenge pontjuk.

Sziasztok!

Úgy gondolom, hogy szombat este ismét elmondjuk, hogy nem volt gyenge pontjuk... Legalábbis mi nem fogjuk megtalálni. Sajnos a fejétől bűzlik a hal, s amig a magyar footballt olyanok irányítják, akik semmi mást nem akarnak, mint pénzt kivenni anélkül, hogy előtte invesztáltak volna bele, addig nem lehet profi fociról beszélni, s addig örüljünk, ha az 50. hely környékén jegyzik még a focinkat... Sajnos sikerült olyan edzőt idehoznunk a válogatott élére, aki labdarúgóként sem volt a top, s edzőként sem alkotott még maradandót. Nem tudom, hogy miért rá esett a választás, de nem volt jó döntés. Persze kicsúszhat jó eredmény, de szombaton nagy az esélye, hogy fizikailag felőrölnek bennünket a dánok. Dárdai Pali azt mondta, hogy a portugálok mögött befuthatunk 2. helyre a csoportban. Szerintem reálisan a 3-4. hely valamelyikét célozhatjuk meg.
Azért várom a csodát...

Tarkarra

Állandó Tag
Állandó Tag
Az én véleményem szerint a mai fociban nem a technikai képesség a kérdés - jól képzettek a magyar focisták - sztem a kishitűség és a fej (gondolkodás) a gond.

afca

Miben merül ki a jó képesség???A 60.percben köpni nyelni nem tudnak.Nincs kondi a 90 percre.Ennyit a jól képzeltségről.

afca

Koeman ígéri: Ott leszünk a vébén!

---------------------------------------------------------------------------------Miért nem tudom én ezt elhinni??????Mi a picsát látnak Torghellében????Életében nem tudott focizni.A foci szégyene.Hát én nem nézem meg a meccset.

pisti72

Állandó Tag
Állandó Tag

"A második félidőre aztán megérkezett Torghelle Sándor is, aki hatalmas elánnal vetette bele magát a küzdelembe. De rajta kívül senki sem hajtott különösebben, mindkét oldalon egyformán gondolkodtak a labdarúgók: csak ne kapjunk gólt!"

Nem rajta múlt, hogy nem nyertünk. Husztinak be kellet volna lőnie azt a ziccert, akkor most nem így állna a szánk. Szerintem győzelmet érdemeltünk volna, ma jobbak voltunk a dánoknál. Nem baj az ix is jó.
Mit szóltok a svédekhez? Az albánok ellen szerintem nekünk se fog menni.

pisti72

Állandó Tag
Állandó Tag
Dzsudzsi ma elég kevesett mutatott, pedig jól jönne neki már a sikerélmény. Viszont a debreceni Rudolf Gergelyt betette 2 percre Keoman :)

aniko45

Állandó Tag
Állandó Tag
Jó volt a meccs,csak az a kihagyott helyzet Husztinál,bizony nagy kár volt!D. Balázsunk nem igazán találja mostanában a helyét,remélem csak átmeneti állapot nála!...Mindenesetre most jöhet az ujabb remény a svédekkel.Mit tippeltek?(én is örültem Rudolfnak!)