Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Szia DRAV! :)
Már egészen összezavarodtam ...
De KÖSZÖNÖM-özöm a hozzászólásaidat, hátha összejön neked a 20 jelölés
 
:pKöszi! Nem tudod véletlenül miért nem tudok képet feltölteni? Először 3-at próbáltam utaána már csak 1-et ami mobillal készült -tehát nincs nagy mérete - de mindig kidob :(
üdv: Zsuzsa
egyébként azt s értem, hogy legalább 3 hozzászólást küdltem már mg klubhoz is csatlakoztam de a rendszer összesen 1 hozzászólást regisztrált ---iga soká lesz 2o db:o
:confused: zsuzsa
 
Sajnos Zsuzsi még én sem ismerem annyira az oldalt. Én sikeresen töltöttem fel az adatlap képemet és a humoros képek közé is sikeresen töltöttem fel fotókat, de azokat én sem nézhetem meg addig, amíg az elkülönítőben vagyok!
Tudod?
Ez olyan karantén féle, nehogy becipeljünk magunkkal, valami trópusi kórságot! :D
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére