jelzők
Az "iszonyúan"-ról jut eszembe. A magyar nyelv csodálatos és tele van jelzőkkel, mi mégsem tudjuk őket helyesen használni. Feláll a szőr a hátamon, amikor valami csodálatos dolgot, iszonyúan negatív jelzőkkel dicsőítenek. A kimondott szónak rezgése van. Ilyenkor amit dicsérni akarnak, azonnal kioltják a szó negatív energiáival.
Emberek! Gondolkozzatok mielőtt beszéltek!