Jelenléti iv

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
A szalon

Melitta! A múlt században híres szalonod lehetett fontos emberekkel. Ez most egy modern virtuális szalon, a kor híres, kevésbé híres ezoterikusaival.
 
Nem tudom hány éve

Szerintem jó pár éve, hogy felregisztráltam ide. Szégyelltem volna hülyeségekkel teletömni egy fórumot, egy -egy anyagért. Most erőt vettem magamon. Nem tudom sikerül-e összehoznom húsz hozzászólást, vagy beérem én is egy visszaszámlálóssal?
 
jelzők

Az "iszonyúan"-ról jut eszembe. A magyar nyelv csodálatos és tele van jelzőkkel, mi mégsem tudjuk őket helyesen használni. Feláll a szőr a hátamon, amikor valami csodálatos dolgot, iszonyúan negatív jelzőkkel dicsőítenek. A kimondott szónak rezgése van. Ilyenkor amit dicsérni akarnak, azonnal kioltják a szó negatív energiáival.

Emberek! Gondolkozzatok mielőtt beszéltek!
 
Most pedig

Most pedig mára befejezem a hozzászólásokat. Olyan ez, mint az orgazmus előtt visszatartani a lélegzetet. Mekkora élmény lesz, ha eljutok 20-ig.

Szép napot Mindenkinek!
 
178194.jpg
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]A sümegi gesztenyefák
lombja ma is fekete-zöld,
s gyuladozik rajtuk a láng
a régi cukrászda előtt.[/FONT]
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]A postánál is mind virágzik,
mintha játszanák mimelőn
a telefon fehér csigáit
a dróttal hálózott tetőn.

[/FONT]
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]Tömör sátrak, fehér virágok,
ahogy nézlek benneteket,
látom még a régi diákot,
esős reggel itt őgyeleg.

[/FONT]
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]Ballagdál, egy rozzant kerékpárt
tolva ki épp a fák alól,
s vonulnak sorban a zárdisták,
sapkájukban szép pávatoll.

[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]Közelükbe menni is restell,
mert a nadrágja csupa sár.
Sárcsapó öreg kerekekkel
messziről iskolába jár.[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]Minden reggel, mikor a pékek
kezdték a zsömlét hordani,
ti adtatok itt neki szépet,
gesztenyék virág-tornyai.

[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
 
Simon István: A sümegi vadgesztenyék

[FONT=&quot]Ti jöttetek most újra vissza,
idézitek sok lábnyomát,
míg hajt a régi biciklista
a kedves kisvároson át.[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére