Kötés, horgolás 2022. jan. 10-től-2024 januar 04-g

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Sziasztok! Ennek a nyuszi mintáját keresem, hasonlót találtam, de ennek szeretném a mintáját ,ha lehetne. Köszönöm szépen előre is!
 
Ezek a minták is hibásak. Nézzétek meg a lábát. Ha az összehorgolás előtt 27 rp van, akkor tuti hogy hibás. A jó mintában 17 rp van.
A leírás szerint 27+27+8 összesen 62 rp lenne. Azonban, ha a két lábat nem láncszemmel horgolom egybe, hanem a két lábból 4+4 -et egybehorgolok és ott már nem horgolok többé, csak körbe-körbe a maradék szemeken, akkor jó a matek. .)
 

Csatolások

  • cuterabbit.pdf
    8.7 MB · Olvasás: 494
  • 0.jpg
    0.jpg
    373.3 KB · Olvasás: 163
Utoljára módosítva a moderátor által:
Nagyon szeretném Vikaplashkina/Viktoria Plashkina valamelyik mintáját!
 

Csatolások

  • 295988030_103344399098856_6831084421887155878_n.webp.jpg
    295988030_103344399098856_6831084421887155878_n.webp.jpg
    54.7 KB · Olvasás: 161
  • 310518445_758173975285534_2857625674320757695_n.webp.jpg
    310518445_758173975285534_2857625674320757695_n.webp.jpg
    408.2 KB · Olvasás: 59
  • 278297026_556131485736669_1811944459461247728_n.webp.jpg
    278297026_556131485736669_1811944459461247728_n.webp.jpg
    253.5 KB · Olvasás: 33
  • 242020551_1236231606839004_5025442862187824747_n.jpg
    242020551_1236231606839004_5025442862187824747_n.jpg
    123.6 KB · Olvasás: 29
  • 228657351_875413296742284_831956460205653294_n.jpg
    228657351_875413296742284_831956460205653294_n.jpg
    116.4 KB · Olvasás: 57

Szia. Csatolom
Natalia Sapunova Cute rabbit mintája
Nagyon szépen köszönöm
 
Sziasztok! Ha jol látom a képről ez egy nagyon édes pizsama tartó. Nincs meg véletlenül valakinek ez a minta?
 
A leírás szerint 27+27+8 összesen 62 rp lenne. Azonban, ha a két lábat nem láncszemmel horgolom egybe, hanem a két lábból 4+4 -et egybehorgolok és ott már nem horgolok többé, csak körbe-körbe a maradék szemeken, akkor jó a matek. .)
A matek lehet hogy jó, de nem lesz belőle olyan figura mint ami a jó minta szerint lenne. A rossz szemszámok úgy vannak írva, hogy a matek kijöjjön. Végig a testén is a rossz szemszámokkal de jó matekkal van írva. De nézd meg a lábát, ahol 27 rp-t ír, és nézd meg a hozzá tartozó képet. Számold meg, hogy ott hány rp-vel fejezi be a lábát. Látni fogod, hogy 17-tel. A jó mintában írva is 17 rp van.
 
A leírás szerint 27+27+8 összesen 62 rp lenne. Azonban, ha a két lábat nem láncszemmel horgolom egybe, hanem a két lábból 4+4 -et egybehorgolok és ott már nem horgolok többé, csak körbe-körbe a maradék szemeken, akkor jó a matek. .)
Amúgy vannak fenn jó minták is, töltsd le mind a kettőt és hasonlítsd össze. Szembetűnő a szemszámok különbsége, és mind a kettőnél jó a matek. Volt már olyan társunk aki a rossz minta alapján kezdte el horgolni a figurát, és nem lett olyan mint a képeken. De amúgy minden stimmelt a szemszámokkal.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére