Szia, keress ra az Aradia Toys nevre. En is feltoltottem ketto friendy babat, csak nem tudom hogyan kell belinkelni. Azoknak jonak kell lenniuk, m vasarolt mintak ( a tervezo szokott hibas mintakat feltolteni letoltos oldalakra…)Szia! Nagyon koszi a jo mintat! Nagyon zavaro, hogy keringenek a rossz mintak.Esetleg van mas tole eredeti verzio? a friendy babakbol nincs veletlen jo minta? (Melanie-Sadie-lesia-leah,wendy es a tobbiek. Ugy latom amik itt fent vannak egyik sem jo
![]()
