Keresztszemes minták a világ minden tájáról VI. 2016-2017.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Sziasztok!
Nekem kellene valami egyszerű süni minta amit könnyen felismernek a gyerekek,alma is lehet rajta.Ovis zsákra kellene,amiket találtam valahogy nem tetszenek.Talán a keresztszemes magazinban voltak jelek,de nem találom .Köszönöm!
 
Sziasztok!
Nekem kellene valami egyszerű süni minta amit könnyen felismernek a gyerekek,alma is lehet rajta.Ovis zsákra kellene,amiket találtam valahogy nem tetszenek.Talán a keresztszemes magazinban voltak jelek,de nem találom .Köszönöm!

Esetleg ? ;)
 

Csatolások

  • 003.jpg
    003.jpg
    145.1 KB · Olvasás: 232
  • 007.jpg
    007.jpg
    149.5 KB · Olvasás: 235
  • 008.jpg
    008.jpg
    401 KB · Olvasás: 229
  • 009 színkód.jpg
    009 színkód.jpg
    154.3 KB · Olvasás: 227
  • 910.jpg
    910.jpg
    371.1 KB · Olvasás: 232
  • Colorful hedgehog.jpg
    Colorful hedgehog.jpg
    789.6 KB · Olvasás: 237
  • Small hedgehog cross stitch pattern.jpg
    Small hedgehog cross stitch pattern.jpg
    221.5 KB · Olvasás: 229
Esther
Prosto Rozovye
képet sajna nem tudok feltenni róla, Solcier segíts kérlek
a rar. xsd

A kepeket ildo52 toltotte fel.sorcier
 

Csatolások

  • Esther_DMC.pdf
    271.7 KB · Olvasás: 30
  • Esther_DMC.rar
    47.4 KB · Olvasás: 16
  • Prosto_Rozovye_Tsvety_DMC.rar
    55.7 KB · Olvasás: 23
  • Prosto_Rozovye_Tsvety_DMC.pdf
    312 KB · Olvasás: 25
  • Esther.jpg
    Esther.jpg
    1.3 MB · Olvasás: 177
  • Prosto_Rozovye_Tsvety.jpg
    Prosto_Rozovye_Tsvety.jpg
    486.9 KB · Olvasás: 177
Utoljára módosítva a moderátor által:
Sziasztok, ide szeretném kiírni, mekkora meglepetésben volt ma reggel részem!
Néhány napja morgolódtam egy kicsit, amiért nem tudok Dmc fonalat venni(egy bizonyos számút) Debrecenben. Sokan írtátok, hogy segítetek, csak küldjem el mire van szükségem. Már ez is nagyon jól esett, és köszönöm ismét.
Ma reggel egy Belgiumi levél várt a postaládában, az írás ismerős volt rögtön:) Kinyitottam, benne , néhány kedves sor.
Nagyon boldog vagyok, hogy Ismerlek kedves SORCIER, és köszönöm szépen az önzetlen segítségnyújtást!

Itt szeretnék Neked küldeni egy meleg baráti ölelést! Sok szeretettel Csilla.
Köszönöm!.jpg IMG_20160824_103843.jpg
 
Kérni szeretném ezt a mintát, hátha meg van valakinek.Köszönöm szépen
 

Csatolások

  • 257692292_3_644x461_podushka-dlya-kolets-vyshivka-krestikom-svadebnye-aksessuary.jpg
    257692292_3_644x461_podushka-dlya-kolets-vyshivka-krestikom-svadebnye-aksessuary.jpg
    26.7 KB · Olvasás: 244
Sziasztok!
Ezeket a mintákat keresem! Nincs meg véletlenül valakinek?
IlKqvgrcYV0.jpg

Előre is köszönöm!
Keresem_002q.jpg
 

Csatolások

  • Keresem_002.JPG
    Keresem_002.JPG
    1.1 MB · Olvasás: 269
Utoljára módosítva a moderátor által:

Csatolások

  • 23.104.jpg
    23.104.jpg
    43.5 KB · Olvasás: 254
  • 1a.jpg
    1a.jpg
    676.8 KB · Olvasás: 206
  • 1b.jpg
    1b.jpg
    437.4 KB · Olvasás: 201
  • alfabeto 1.jpg
    alfabeto 1.jpg
    442.3 KB · Olvasás: 205
  • alfabeto 2.jpg
    alfabeto 2.jpg
    444.9 KB · Olvasás: 199
  • colori.jpg
    colori.jpg
    240.6 KB · Olvasás: 197
  • matassine.jpg
    matassine.jpg
    457.2 KB · Olvasás: 195
Utoljára módosítva a moderátor által:

Csatolások

  • 3055_Dimensions_7273.pdf
    93.8 KB · Olvasás: 45
  • 3055_Dimensions_7273 fek-feh.pdf
    99.9 KB · Olvasás: 30
Sziasztok, ide szeretném kiírni, mekkora meglepetésben volt ma reggel részem!
Néhány napja morgolódtam egy kicsit, amiért nem tudok Dmc fonalat venni(egy bizonyos számút) Debrecenben. Sokan írtátok, hogy segítetek, csak küldjem el mire van szükségem. Már ez is nagyon jól esett, és köszönöm ismét.
Ma reggel egy Belgiumi levél várt a postaládában, az írás ismerős volt rögtön:) Kinyitottam, benne , néhány kedves sor.
Nagyon boldog vagyok, hogy Ismerlek kedves SORCIER, és köszönöm szépen az önzetlen segítségnyújtást!

Itt szeretnék Neked küldeni egy meleg baráti ölelést! Sok szeretettel Csilla.
Csatolás megtekintése 1482230 Csatolás megtekintése 1482234
Nagyon szivesen Csilla.:)
 
Szeretnék egy kis segítséget a kép teljes csak a szín számok hiányoznak tudnátok segíteni ? köszönöm
 

Csatolások

  • orgona10.JPG
    orgona10.JPG
    135.9 KB · Olvasás: 204
  • 3ad479b980ec97ceab7f626dfede1fc8.jpg
    3ad479b980ec97ceab7f626dfede1fc8.jpg
    109.4 KB · Olvasás: 194
  • 82515d84ce77fadd528bd5c7eccee430.jpg
    82515d84ce77fadd528bd5c7eccee430.jpg
    25.9 KB · Olvasás: 187
Nagyon szépen köszönöm!
Igazán nincs mit. Az első kívánságodról csak annyit szeretnék mondani, hogy az az oroszoknál igen nagyra tartott tervezőnő munkája, akit féltő imádattal óvnak :D :rohog: , munkái 99 százalékban titkos kezekről titkos kezekre járnak, mint egy keresztszemes szabadkőmíves páholyban, ha megosztást kérsz, kioktatnak, miért nem lehet, úgyhogy nagy szerencse kell hozzá, hogy az meglegyen. Nincsen lehetetlen, nem azt mondom, de az csak így egyszerűen nem fog előjönni, ne igazán várj rá egyből. Szerintem.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére