Nagyon szépen köszönöm.Ez olvasható :
Nagyon szépen köszönöm.Ez olvasható :
Szia - nekem ez van meg:Segítsetek legyetek szíves. A gépemről eltüntettem ezt az LBP mintát (más színekkel volt meg), ha valakinek meglenne ......nagyon megköszönném.
![]()
Belinkelnéd, hogy mikor osztottam meg? Sajnos nem emlékszem rá és nem találom sehol.Etelka68 régen megosztottál egy képet, a leszámolható mintája is meg van? Csatolás megtekintése 1511481
Köszönöm szépen, huh nagyon gyors voltál.Szia - nekem ez van meg:
Collection Vintage Sac á sacs "Francine"
Belinkelnéd, hogy mikor osztottam meg? Sajnos nem emlékszem rá és nem találom sehol.
úgy látom több mindent tettem fel akkor, a legtöbbnél a minta is ott van. Valószínűleg ennél is ott volt akkor, nem tudom mi történhetett.Sajnos nem tudom beidézni. 2011. április 52 old. 1023 bejegyzés
Minták:ami az xszemesből kimarad, Marianne ujasag, egyedi tervezett,(progis.ide se!)
Köszönöm azért, hogy megpróbáltadúgy látom több mindent tettem fel akkor, a legtöbbnél a minta is ott van. Valószínűleg ennél is ott volt akkor, nem tudom mi történhetett.
Sajnos azóta egyszer elromlott a gépem, és elveszett rengeteg mintámKerestem már, reménykedtem, hogy megtalálom azt az oldalt, ahonnan anno letöltöttem, de sajnos nem jártam sikerrel
![]()
Fent van, Rencsi töltötte fel, itt: http://canadahun.com/temak/kereszts...en-tajarol-v-2015.54694/page-241#post-4684670Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Ennek a mintának a leszámolható mintáját megtaláltam, de nem találok hozzá színkódot esetleg nincs valakinek hozzá ? Dimension minta.
Előre is nagyon szépen köszönöm!