hű és ez ez is milyen szép már 
https://canadahun.com/temak/kereszt...minden-tajarol-iii.53483/page-71#post-3983843
https://canadahun.com/temak/kereszt...minden-tajarol-iii.53483/page-71#post-3983843
Napi 12 óra az már robot.Napi 12 órás munkával négy hónap alatt kész van.![]()
Pláne, ha az ember a munkahelyén is ennyi időt tölt elNapi 12 óra az már robot.![]()
Nem biztos, nekem az egyik hobbim, de pénzért, eladásra nem érné meg foglalkozni vele. Nem tudnák megfizetni pont a rengeteg időt. Szeretem amíg készül egy-egy darab, de amint befejeztem, rögtön más érdekel. Vannak hasonló nagy munkáim, legtöbbször el szoktam ajándékozni. Ezek két méteres terítők, mindegyik legalább négy hónapos munka:Napi 12 óra az már robot.![]()
szépet készítettél, gratulálok a babához, jó egészséget nekiSziasztok! Az elmúlt héten megszületett a 3. pici unokám, ezt a képet varrtam.

Látom nagyon beindultál!Folytattam a tavaszi díszek készítését![]()

Folytattam a tavaszi díszek készítését![]()

Nagyon szép! Mi lesz belőle?Parolin (mánia)
egyenlőre csak azért készült, mert tetszik, a többi nagy kérdésNagyon szép! Mi lesz belőle?



Vagyunk ezzel az érzéssel még páran.egyenlőre csak azért készült, mert tetszik, a többi nagy kérdés![]()
Folytattam a tavaszi díszek készítését![]()

Elkészült az RR17 kendőm. 7-et a lányok varrtak, 5-t én.