Keresztszemes mintak,gobelinek es egyeb kezimunkak kivarrva 2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Idei munkáim. Sokból ajándék lett. :)

Csatolás megtekintése 1413146Csatolás megtekintése 1413147

A nagy, hosszú kép pedig egy HAED kép (a mintáját itt találtam). Épp ma fejeztem be az 1. sort, azaz a 10. mintaívet, és még 4 sor lesz. Mutatom azt is, hogy milyen lesz kihímezve (vagy legalábbis hasonló).

Csatolás megtekintése 1413148

Csatolás megtekintése 1413149
A szivecskék mintája meg van felrakhatóan? Nagyon örülnék neki. Nem sürgős, ráér.A karácsonyi szivekre gondoltam.
 
A szivecskék mintája meg van felrakhatóan? Nagyon örülnék neki. Nem sürgős, ráér.A karácsonyi szivekre gondoltam.

A mintákat a IDE töltöttem fel. Ezeket a neten találtam, én csináltam belőlük szívet végül. Töltöttem fel szív sablonokat is oda, ahová a mintákat.
A vörösbegyes mintát kicsit átalakítottam, a zokni helyére szívet hímeztem. :)
Sajnos a fagyöngyös mintát nem találom a gépemen, lehet, hogy egyik újságomból hímeztem, csak most nem tudom, melyikből.
Az angyalkát is átalakítottam kicsit, a galamb helyett hímeztem a kezébe a másik angyal varázspálcáját. :)
Remélem, tudtam segíteni.
 
Készen lettem az őszi tündéremmel.Nem nagy a minta,de közel 50 szín van benne és rengeteg kontúr ezért elég lassan haladtam vele.Az őzikés mintákat pedig karácsonyra kaptam.
 

Csatolások

  • P1010279.JPG
    P1010279.JPG
    1.3 MB · Olvasás: 136
  • P1010277.JPG
    P1010277.JPG
    1.3 MB · Olvasás: 127
  • P1010260.JPG
    P1010260.JPG
    1.1 MB · Olvasás: 138
Utoljára módosítva:
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére