Keresztszemes mintak,gobelinek es egyeb kezimunkak kivarrva 2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Szerettem volna ezt a sorozatot kivarrni. Elkezdtem kb 5 évvel ezelőtt egy rég vásárolt kongréra, rá is fért három cipő a kilencből, gondoltam majd veszek hozzá anyagot csak gyorsan kezdjem már el. Mikor kész lett a három ,elindultam anyagot venni .Megvettem......de nem olyat.......mert olyat már nem lehetett kapni......már az üzlet sem létezi. Mivel az újravásárolt anyagból más lett a méret ezért bekerült a fiók mélyére.A barátnőmmel sztorizgattunk kézimunkákról és mesélem hogy jártam,azt mondja nem baj azt add nekem az 50. születésnapomra. Igen ezt neki adom.
Sokat törtem a fejem hogy tudok kihozni belőle valamit mert az anyag egyben volt és eredetileg külön képek lettek volna,hát így sikerült.
 

Csatolások

  • DSC04823.JPG
    DSC04823.JPG
    2 MB · Olvasás: 144
Szerettem volna ezt a sorozatot kivarrni. Elkezdtem kb 5 évvel ezelőtt egy rég vásárolt kongréra, rá is fért három cipő a kilencből, gondoltam majd veszek hozzá anyagot csak gyorsan kezdjem már el. Mikor kész lett a három ,elindultam anyagot venni .Megvettem......de nem olyat.......mert olyat már nem lehetett kapni......már az üzlet sem létezi. Mivel az újravásárolt anyagból más lett a méret ezért bekerült a fiók mélyére.A barátnőmmel sztorizgattunk kézimunkákról és mesélem hogy jártam,azt mondja nem baj azt add nekem az 50. születésnapomra. Igen ezt neki adom.
Sokat törtem a fejem hogy tudok kihozni belőle valamit mert az anyag egyben volt és eredetileg külön képek lettek volna,hát így sikerült.
Gyönyörű lett!:cool:
 
Szerettem volna ezt a sorozatot kivarrni. Elkezdtem kb 5 évvel ezelőtt egy rég vásárolt kongréra, rá is fért három cipő a kilencből, gondoltam majd veszek hozzá anyagot csak gyorsan kezdjem már el. Mikor kész lett a három ,elindultam anyagot venni .Megvettem......de nem olyat.......mert olyat már nem lehetett kapni......már az üzlet sem létezi. Mivel az újravásárolt anyagból más lett a méret ezért bekerült a fiók mélyére.A barátnőmmel sztorizgattunk kézimunkákról és mesélem hogy jártam,azt mondja nem baj azt add nekem az 50. születésnapomra. Igen ezt neki adom.
Sokat törtem a fejem hogy tudok kihozni belőle valamit mert az anyag egyben volt és eredetileg külön képek lettek volna,hát így sikerült.

Csodás lett! Gratulálok, szépen megoldottad.
 
Kalapot emelős szmájli, ha lenne...

Van :)
kalap.gif
Smeily-39a_Kalapemelos.gif
 
Mutatom a kéket!

Lányok,nem győzöm hangsúlyozni mennyire szeretlek Titeket! Három felajánlás érkezett kék hímzővászonra: Tecukától,Evelyntől és Gyágnestől. Elkezdtem a Tecuén,de az túl sötét volt,aztán egyszerre érkezett Evelyntől és Ágitól is az anyag. Végül az Ágié lett a befutó,annak apróbb a szövése,azért választottam ezt. Evelyn,szívesen visszaküldöm a tiedet!

Ilyen hosszú bevezető után jöjjön a kézimunka! Dimensions delfineket varrtam,a világ majdnem-végére viszem Muxiába ajándékba az Albergue Delfin,azaz a Delfin-zarándokszállás magyar tulajdonosnőjének. Remélem senki nem ismeri közületek,és nem fogja idő előtt elárulni neki!:rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
 

Csatolások

  • WP_20160609_09_37_10_Rich (2).jpg
    WP_20160609_09_37_10_Rich (2).jpg
    5.6 MB · Olvasás: 122
Mutatom a kéket!

Lányok,nem győzöm hangsúlyozni mennyire szeretlek Titeket! Három felajánlás érkezett kék hímzővászonra: Tecukától,Evelyntől és Gyágnestől. Elkezdtem a Tecuén,de az túl sötét volt,aztán egyszerre érkezett Evelyntől és Ágitól is az anyag. Végül az Ágié lett a befutó,annak apróbb a szövése,azért választottam ezt. Evelyn,szívesen visszaküldöm a tiedet!

Ilyen hosszú bevezető után jöjjön a kézimunka! Dimensions delfineket varrtam,a világ majdnem-végére viszem Muxiába ajándékba az Albergue Delfin,azaz a Delfin-zarándokszállás magyar tulajdonosnőjének. Remélem senki nem ismeri közületek,és nem fogja idő előtt elárulni neki!:rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:
Nagyon szép! És hát ... gyorsan megszereztem a telefonszámot is. :D Csak nyelvileg vannak problémáim. Már ott elakadtam, hogyan mondják arrafelé, hogy figyelem, jön Szalárd! :D :cool:
 
Mutatom a kéket!

Lányok,nem győzöm hangsúlyozni mennyire szeretlek Titeket! Három felajánlás érkezett kék hímzővászonra: Tecukától,Evelyntől és Gyágnestől. Elkezdtem a Tecuén,de az túl sötét volt,aztán egyszerre érkezett Evelyntől és Ágitól is az anyag. Végül az Ágié lett a befutó,annak apróbb a szövése,azért választottam ezt. Evelyn,szívesen visszaküldöm a tiedet!

Ilyen hosszú bevezető után jöjjön a kézimunka! Dimensions delfineket varrtam,a világ majdnem-végére viszem Muxiába ajándékba az Albergue Delfin,azaz a Delfin-zarándokszállás magyar tulajdonosnőjének. Remélem senki nem ismeri közületek,és nem fogja idő előtt elárulni neki!:rohog::rohog::rohog::rohog::rohog::rohog:

Szépek lettek a delfinek!
(Majd jelnyelven elmutogatom a tulajnak telefonon jó? ):cool2::p:D:D
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére