Ha elkészült a falvédő szeretném látniAzt én kapom, mert jó kislány vagyok!
A terítőre lehet jelentkezni is akár.....![]()
Ha elkészült a falvédő szeretném látniAzt én kapom, mert jó kislány vagyok!
A terítőre lehet jelentkezni is akár.....![]()
Remélem jól fogod látni a kb 1 méteres falvédőt!Ha elkészült a falvédő szeretném látni![]()
Bérhímzőt keresek, alig bírok a magam dolgaival.
Ha többet, vagy legalább annyit fizetsz, mint a munkahelyem, azonnal felmondok!Bérhímzőt keresek, alig bírok a magam dolgaival.
Én is!!!!!!!Ha többet, vagy legalább annyit fizetsz, mint a munkahelyem, azonnal felmondok!![]()
Magad Uram, mert szolgád nem leszBérhímzőt keresek, alig bírok a magam dolgaival.



gyönyörű lesz ha elkészülRP digitale:
Csatolás megtekintése 1485926
Ekkora lesz készen a falvédőm, bár bocsi kissé gyűrött, de vasalni a jelölő miatt nem lehet :Csatolás megtekintése 1485928 Tudom a fotó vacak, de hozzám ünnepnap sem süt ennél jobban be a napocska........

Bízom benne én is.gyönyörű lesz ha elkészül![]()
Hááát... nem kapkodtad el!... Jó munkához idő kell! Nagyon szép lett!Sziasztok, ezt még annnnnno a gyönyörű 4-5 évesem választottaaki manapság 14 éves...most lett kész.
szóval egy MUK minusz...egy mukkkal kevesebb
Ő az aki napszemcsit se veszi le:-D
nagyon tetszik!!!!Mutatom a munkatársaim karácsonyi ajándékát,félkészen.Egyszerűsítettem ahol lehetett,nehezen megy nekem a szalagon gyártás.
