Kitombolom magam :)

Kedves Pikocica !

Teljesen igazad van . Vannak emberek akik csak azt keresik , hogy miért
bosszankodjanak . Ha öt percig nem dühönghetnek valamiért , belebetegszenek . Szerinted miért ilyen a gondolkodásuk ?
Nem lenne jobb nekik is , ha örülnének annak ami van ?
Üdv .: v.pisti
 
Nem értem én se ezt a 20 hozzászólásos dolgot... h anélül miért nem lehet tölteni. Nah de mindegy /off
/on
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
 
Már rájöttem, hogyan van ez a 20 hozzászólás, csak menjetek fel az egyedül nem megy-re, és ott az első hozzászólást olvassátok el, és kattintsatok az ott jelenlevő egyes számra, ott minden le van szépen írva!
:) Sok sikert mindenkinek az olvasáshoz!:):D
 
dühöngő?!!!?
a'sszem, erre szükségem van.
szóval, ne írj és ne hívj többet. felejts el minél hamarabb. és ne üzengess másokkal. azt gondolsz, amit akarsz.

hah, de beolvastam neki!!!!!!!!!
 
miééééért ilyen nagy szívás minden??? sose jöhet össze semmi??? áááááááááááááááááááááááh ilyen nincsssssss!!!!!!!!

huh ez jólesett
 
halihó.
Én már a budapesti fenomenális tömegközlekedés miatt dühöngök..
eszméletlen hogy 3 napja sztrájkolnak, és megint mi isszuk meg a levét.... tegnap be kellett gyalogolnom, mert vizsgám volt az egyetemen, és nem kis séta volt, és már elegem van belőle, hogy állandóan sztrájkol itt mindenki....grrr :)
Köszönöm, ez jól esett :D
 
Na igen. Küldeném nekik Rihannától a Shut up and drive-ot. :,,:


halihó.
Én már a budapesti fenomenális tömegközlekedés miatt dühöngök..
eszméletlen hogy 3 napja sztrájkolnak, és megint mi isszuk meg a levét.... tegnap be kellett gyalogolnom, mert vizsgám volt az egyetemen, és nem kis séta volt, és már elegem van belőle, hogy állandóan sztrájkol itt mindenki....grrr :)
Köszönöm, ez jól esett :D
 
egy rockbuli este ma rámférne..ott kiugrálhatnám a dühömet..sok silány férfipéldány jutott ki manapság..na jó, de ettől még nem leszek feminista, csak most egy hagyjon békén a világ!
 
Hova tűnt az a topic, ami mérsékelten moderált "dühöngő" funkciót tölt be??????? Mert most kellene nagyon :12: :12: :12: :12: :12: :12: :12: :12: :12: :12: :12:
 
Oldal tetejére