Mi volt a mai menü? II.

Napok óta lézengek, mint az őszi légy, elkapott valami vírus. Szemem könnyezik., orrom folyik, fejem-derekam-gerincem fáj. Étvágyam alig, ezért azt ezem. amit éppen találok. Ma milánói szószt találtam a fagyóban, főztem hozzá tésztád, de sajtot már nem volt kedvem reszelni hozzá, anélkül ettem. Tea-méz kombó amivel napok óta elvagyok, de basszus fogyni, na azt nem..... Rólam még a betegség sem tud egy dekát sem lefaragni....:(
 
Napok óta lézengek, mint az őszi légy, elkapott valami vírus. Szemem könnyezik., orrom folyik, fejem-derekam-gerincem fáj. Étvágyam alig, ezért azt ezem. amit éppen találok. Ma milánói szószt találtam a fagyóban, főztem hozzá tésztád, de sajtot már nem volt kedvem reszelni hozzá, anélkül ettem. Tea-méz kombó amivel napok óta elvagyok, de basszus fogyni, na azt nem..... Rólam még a betegség sem tud egy dekát sem lefaragni....:(
Jobbulást neked, és majd lefogysz, ha egészséges leszel :cool2:
 
Napok óta lézengek, mint az őszi légy, elkapott valami vírus. Szemem könnyezik., orrom folyik, fejem-derekam-gerincem fáj. Étvágyam alig, ezért azt ezem. amit éppen találok. Ma milánói szószt találtam a fagyóban, főztem hozzá tésztád, de sajtot már nem volt kedvem reszelni hozzá, anélkül ettem. Tea-méz kombó amivel napok óta elvagyok, de basszus fogyni, na azt nem..... Rólam még a betegség sem tud egy dekát sem lefaragni....:(
Jobbulást kívánok!
 
Napok óta lézengek, mint az őszi légy, elkapott valami vírus. Szemem könnyezik., orrom folyik, fejem-derekam-gerincem fáj. Étvágyam alig, ezért azt ezem. amit éppen találok. Ma milánói szószt találtam a fagyóban, főztem hozzá tésztád, de sajtot már nem volt kedvem reszelni hozzá, anélkül ettem. Tea-méz kombó amivel napok óta elvagyok, de basszus fogyni, na azt nem..... Rólam még a betegség sem tud egy dekát sem lefaragni....:(
Ilyen időszakban sok a megfázási lehetőség, a hirtelen jó idő csak segít benne. jobbulást! Béres csepp + c vitamin! A D vitamint se felejtsd el.
 
Zöldbabpaprikás csirkecombokkal krumpli sárgarépa benne,persze jól bekaprozom..a végén reszelt tésztát teszek bele és tejfölt...a kuktában főzöm de mielőtt teljesen kész átöntöm egy lábasba a reszelt tészta az már ott fejezi be az ebédemet...mindjárt két napra lesz..
 
Nagyon szépen köszönöm a jókivánságot, - a fogyás sajnos nemcsak betegen, de egészségesen sem megy.... :(
Nálam az vált be, hogy naponta csak 2 étkezés, reggeli és ebéd, persze kiadós, aztán már semmi. Az első hetekben nagyon nehéz volt, de aztán a szervezet megszokta. Akinek nagyon nehéz, esetleg könnyű levest lehet enni, vagy sokat segít egy gyógytea. Majd megtalálod a számodra legmegfelelőbbet és sikerül.
 
Nálam az vált be, hogy naponta csak 2 étkezés, reggeli és ebéd, persze kiadós, aztán már semmi. Az első hetekben nagyon nehéz volt, de aztán a szervezet megszokta. Akinek nagyon nehéz, esetleg könnyű levest lehet enni, vagy sokat segít egy gyógytea. Majd megtalálod a számodra legmegfelelőbbet és sikerül.
Nálam a reggeli teljesen kimarad, az ebéd pedig feleződik - a déli és a kb. 5 óra körüli időre. Gyümölcs, és a folyadék ami még fontos számomra, főleg az utóbbi a napi 2-2,5 liter minimum. És hááát :(
 
Oldal tetejére