Mit olvastál utoljára? II.

Olyan téma is lehetne, hogy Mit olvastál utoljára, végig. 682, eddig bírtam ugyanis Szántó Dániel Siófoki ragadozó c. könyvét. Ez egy ostoba, pontatlan, értelmetlen tákolmány. A többi könyvéhez nem volt szerencsém (egy jó könyvhöz szerintem nem az kell) óriási meggyőzés kellene, hogy legyen. Túlértékelt mint az Nvidia részvény. Ez is olyan mint legénykoromban (oh) a zene, jójó a Pokolgép nade hát itt van ez a Sepultura (az orizsinal) ezek bakter meg dolgoznak a pénzért. (Takt kazettán meg kb. egy árba vannak, sőt) Ha kategóriat kell mondani a könyvre aszondom Szárbaszökkenő. Mínusz ékezet.
 
Nah felebarátaim vagy barátaim fele melyik a nagyobb halmaz? Ez sosement. Asszem az első. Jelenleg a 738 oldalon tartok Mészöly Ágnes Rókabérc könyvében. És szenvedek. De tényleg. Böcsületből azért továbbolvasom, mert nem hiszem hogy jártak a Holdon (najó ez prosectura már a neve is izgalmasabb mint ez a krimi vagy annak eladott jé!saláta! Szóval nem hiszem el, hogy egy nap ilyen művekbe botlok egymás után. Jó, hogy van Baráth, Kondor mert ezek szánalmasak. Szánalmas próbálkozások, de nem, ezek kész művek. Kész fércművek. Dolgozzon Ön is az Országos Fércműveknél. Legyen Ön is kiváló fércöntő. Na be a hassal ki a mellel gyáva ember aki nem mer. Folytatom. (A magas oldalszám ne zavarjon meg senkit, telóról olvasom ezért, tudom nem egészséges) Tíz kicsi nihil. 40es nosztalgiázok végigpiáznak egy hosszú hétvégét ezért rókabérc bakte ezért (is) ?! Folytatom 739 o. AD.
 
Nah felebarátaim vagy barátaim fele melyik a nagyobb halmaz? Ez sosement. Asszem az első. Jelenleg a 738 oldalon tartok Mészöly Ágnes Rókabérc könyvében. És szenvedek. De tényleg. Böcsületből azért továbbolvasom, mert nem hiszem hogy jártak a Holdon (najó ez prosectura már a neve is izgalmasabb mint ez a krimi vagy annak eladott jé!saláta! Szóval nem hiszem el, hogy egy nap ilyen művekbe botlok egymás után. Jó, hogy van Baráth, Kondor mert ezek szánalmasak. Szánalmas próbálkozások, de nem, ezek kész művek. Kész fércművek. Dolgozzon Ön is az Országos Fércműveknél. Legyen Ön is kiváló fércöntő. Na be a hassal ki a mellel gyáva ember aki nem mer. Folytatom. (A magas oldalszám ne zavarjon meg senkit, telóról olvasom ezért, tudom nem egészséges) Tíz kicsi nihil. 40es nosztalgiázok végigpiáznak egy hosszú hétvégét ezért rókabérc bakte ezért (is) ?! Folytatom 739 o. AD.
Szenvedsz??? Akkor miért küzdessz vele tovább?
Ezernyi jó könyv van, két élet is kevés lenne mind elolvasni.
Dobd félre, és lelkiismeretfurdalás nélkül keress mást!
 
Magyarok vagyunk, vagy mi az isten (HBB) Csakazértis vagy efféle annyira szer, hogy már jó. Amúgy olvasta valaki eme remeket? Szerintem gyilkos fegyverként elrepül egy nikkel szamovár. Ebben a hőségben egy jó krimitől kiráz a hideg. Receptre.
 
Oldal tetejére