Nah felebarátaim vagy barátaim fele melyik a nagyobb halmaz? Ez sosement. Asszem az első. Jelenleg a 738 oldalon tartok Mészöly Ágnes Rókabérc könyvében. És szenvedek. De tényleg. Böcsületből azért továbbolvasom, mert nem hiszem hogy jártak a Holdon (najó ez prosectura már a neve is izgalmasabb mint ez a krimi vagy annak eladott jé!saláta! Szóval nem hiszem el, hogy egy nap ilyen művekbe botlok egymás után. Jó, hogy van Baráth, Kondor mert ezek szánalmasak. Szánalmas próbálkozások, de nem, ezek kész művek. Kész fércművek. Dolgozzon Ön is az Országos Fércműveknél. Legyen Ön is kiváló fércöntő. Na be a hassal ki a mellel gyáva ember aki nem mer. Folytatom. (A magas oldalszám ne zavarjon meg senkit, telóról olvasom ezért, tudom nem egészséges) Tíz kicsi nihil. 40es nosztalgiázok végigpiáznak egy hosszú hétvégét ezért rókabérc bakte ezért (is) ?! Folytatom 739 o. AD.